Skocz do zawartości

Simson 2012


< EnDriU >
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie dawno pojawiły się na allegro Simsony z 2012 r . sprzedawcy zapewniają że jest to kontynuacja ale mi się wydaję że to Chiny produkuję niestety nie Niemcy jak w latach 80-tych . Może Wy wiecie coś na ten temat ? niżej foto , dzięki za pomoc !

 

http://otomoto.pl/moto-magnus-inny-samson-lubuskie-blackduck-M3342082.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko Ciebie :) Przynajmniej się postarali z tymi przednimi hamulcami, które przywracają ten "design" z lat 80 - tych :biggrin:

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslałem że to made in germany bo w niemczech też mają Samson nie Simson , ale niestety to jest chińska podróba , ale wolał bym 100 razy niemieckiego Simsonka z lat 80-tych niż tego chińskiego i to do tego w 4T , mój kolega ma Junaka 50cc 4T z blokadami i bardzo słabo chodzi , 4T chyba daje dobry wynik w motorach od 125 w górę :D

Dzięki za odp . LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest produkowane przez Chiny,ale ten silnik (polautomat) to konstrukcja Hondy z lat 68 do bodajze 73 ktory byl montowany w Hondzie Dax ST 50-125 , bardzo niezawodnym i oszczednym silnik. Np. 50ka zadowolila sie okolo 1.3l na 100km.Chiny wykupili prawa odnosnie silnika dorzucili rozrusznik i obecnie produkuja oto wlasnie take i inne sprzety z takim silnkiem o poj.od 50 do 125cc .To co slyszalem to Sachs tez smiga na tych silnikach czyli zlom to nie moze byc,albo?

http://www.razory.de.../mad125-sl2.jpg

Edytowane przez Gienek ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z nowymi Junakami , ostatnio lał na stacji za 2 dychy i jeździł jakiś tydzień a ja jak za 20zl leje to mi max 3 dni wystarcza przy takiej trochę szybszej jeździe chyba że tak smyram Yamaszke po gazie to jakieś 2 litry spali ale to jest 80cc w 2T

Edytowane przez < EnDriU >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...