Skocz do zawartości

Honda CBR F4iS USA


Terry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ahaa ... te crashpady ... nie będą działać. Jedyne co zrobią to połamią Ci mocowanie owiewki w ramie, a owiewki i tak się prysują lub połamią. W F4 F4i crashpady mocuje się do śruby mocującej silnik - by to zrobić trzeba wywiercić otwory w owiewce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa ... te crashpady ... nie będą działać. Jedyne co zrobią to połamią Ci mocowanie owiewki w ramie, a owiewki i tak się prysują lub połamią. W F4 F4i crashpady mocuje się do śruby mocującej silnik - by to zrobić trzeba wywiercić otwory w owiewce.

Zależy gdzie, jak i przy ilu wyglebi (pfuu! odpukać). Ogólnie rzecz biorąc kupowanie crash padów tylko na bok to dla mnie strata kasy. Owiewka i tak dostanie po dupie. Jak już to całe moto zacrashpadować.

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ten prowizoryczny crashpad uratowal owiewki jak i czasze bo ostatnio motor mi sie przewrocil i lekko sie tylko wygiela śruba od Crashpadu ktora juz wymienilem. wiadomo przy slizgu nie ma szans aby on wytrzymal ale narazie chociaz taka ochrona jest przydatna. Chce zrobic pozadne i tak jak kolega bimbak napisal ale na to przyjdzie pora jak juz bedzie zimowany sprzet :D

 

Zapodaje wam link do filmiku jak mruczy z 3 na 4 strzal przelocik robi swoje tylko zróbcie głośno :buttrock:

 

http://youtu.be/EgjbQwcFXIc

Edytowane przez Terry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie, jak i przy ilu wyglebi (pfuu! odpukać). Ogólnie rzecz biorąc kupowanie crash padów tylko na bok to dla mnie strata kasy. Owiewka i tak dostanie po dupie. Jak już to całe moto zacrashpadować.

Czytam drugi raz i nie wiem co ty piszesz za głupoty? Miałeś w ogóle jakieś moto z crash padami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...