Skocz do zawartości

Austria- najbardziej atrakcyjne drogi alpejskie


ilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak jak w temacie mam zamiar przejechać:

Grossglockner Hochalpenstrasse,

Nockalmstrasse,

Gerlos Alpenstrasse

Villacher Alpenstrasse

opcja Dolomity...

 

Czas wyjazdu ok tygodnia lub dłużej, termin wrzesień (do uzgodnienia).

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 692 344 889.

Edytowane przez ilek

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wszyscy już powracali z Alp :)... Po drugie późniejsza pora roku, to większe prawdopodobieństwo przyjazdu na lawecie i to z prozaicznego powodu... sniegu :)W ubiegłym roku gdybym został 2 dni dłużej, gdzie pierwotne plany takie były, zostałbym uziemiony na około tydzień :)

Teraz byłem parę dni... i mam niedosyt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wszyscy już powracali z Alp :)... Po drugie późniejsza pora roku, to większe prawdopodobieństwo przyjazdu na lawecie i to z prozaicznego powodu... sniegu :)W ubiegłym roku gdybym został 2 dni dłużej, gdzie pierwotne plany takie były, zostałbym uziemiony na około tydzień :)

Teraz byłem parę dni... i mam niedosyt,

 

Maestro przesadzasz mamy wrzesień, a nie koniec października, poza tym wszyscy przyjechali-nie możliwe bo ja jeszcze nie przyjechałem ;) Jeśli masz niedosyt to zapraszam właśnie kończę planowanie trasy...

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maestro przesadzasz mamy wrzesień, a nie koniec października, poza tym wszyscy przyjechali-nie możliwe bo ja jeszcze nie przyjechałem ;) Jeśli masz niedosyt to zapraszam właśnie kończę planowanie trasy...

 

Niestety kolejnego urlopu po tak krótkim, czasie nie dostanę...

Może i masz rację... w wysokich górach pogoda może odstawić numer niezależnie od pory roku :) stąd chyba nie ma czym aż tak się przejmować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Zell am See 9 stopni, tak samo w Innsbrucku a to przecież wiochy w kotlinach, czas ruszać bo na przełęczach będzie zimno!

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...