Skocz do zawartości

Honda xr 125s PROBLEM !!!


SebiiPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam honde xr 125s i jak ją kupiłem strasznie przymulała wyczysciłem gaznik ustawiałem zapłon z 6 razy czysciłem filtr zakładałem stozek i nic prosze o pomoc. Gdy są wolne obroty i dam pełny gaz to zgasnie lub jak jade to strasznie wolno sie zbiera max 40km/h i jest słaba.. dodam ze iglica tez była zmieniana i gaznik tez jest załozony inny mam jeszcze drugą honde xr 125s to jest 100 razy mocniejsza aa jest taki sam silnik ii jest taka sama.... Prosze o pomoc.... Jeśli ktos ma czesci do jakies hondy xr 125s lub xl 185s prosze dac znac bo szukam takich czesc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj mam 3 takie same hondy tylko ten silnik zmulony jest słaby gaznik zmieniłem z mojej drugiej hondy i dalej nie pomogło zapłon ustawiałem tak jak jest w instrukcji nie pomogło istawiłem troche w przód tez nie pomogło ustawiłem troche w tył i dalej nic iglice przestawiałem nic filtry zmieniałem wyciagałem nic srubą przy gazniku kreciłem i nic nic nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj mam 3 takie same hondy tylko ten silnik zmulony jest słaby gaznik zmieniłem z mojej drugiej hondy i dalej nie pomogło zapłon ustawiałem tak jak jest w instrukcji nie pomogło istawiłem troche w przód tez nie pomogło ustawiłem troche w tył i dalej nic iglice przestawiałem nic filtry zmieniałem wyciagałem nic srubą przy gazniku kreciłem i nic nic nic

To zrób pomiar kompresji, w jednej i w drugiej. Będziesz widział czy to wina słabego zestawu tłok/cylinder czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jezdzil ta druga... troche pozmieniales w sprzecie i teraz trzeba to zestroic lub wrocic do oryginalu... to tak jak bys sie spytal dlaczego wolniej jedziesz a zamieniles konia na osla przy wozie...

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...