Skocz do zawartości

co kupic motor czy maxi skuter


Rekomendowane odpowiedzi

za 6 tyś kupisz bandita, co najwyżej w następnym sezonie będzie trzeba wymienić opony czy napęd.

To twarde, proste konstrukcyjnie motocykle, dużo części krąży na allegro, więc jak walniesz glebe to nie będziesz szukał baku przez 2 miesiące.

są ponad czasowe, już nie tracą na wartości więc jak to nie będzie to, przy odsprzedaży nie stracisz worka pieniędzy.

Ogólnie bardzo polecam, chociaż bandit sporo waży jak na pierwsze moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak: jeżdziłem 15 lat motocyklami, w ubiegłym roku miałem wypadek i powiedziałem koniec-kupiłem maxiskuter-rewelacja, ale tydzień temu jako drugi zagościła w garażu xjr1300. Moto to moto, choć skuter rewelacja-wygoda, owiewki, kupa bagażu pod siodło, ale moto-dźwięk, moc, zakręty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynałem przygodę z motorynkami to wchodziły już powoli skutery. Nigdy nawet przez chwile się nie zastanawiałem nad skuterem. Uwielbiałem zmieniać biegi, i samą konstrukcje jawek, rometów, simsonów. Skutery - odkurzacze nigdy do mnie nie przemawiały. Maszyna w której dajesz gaz i jedziesz.... bez sensu.

Skoro zrobiłeś prawko na kat A to spróbuj prawdziwej frajdy i kup prawdziwy motocykl.

Ja osobiście poleciłbym coś w 4-rech garach czyli xj600, cbr600, fazerke, ja zacząłem od zx6r czyli sporta i też jakoś żyje i nie żałuje.

Dwa razy się przymierzałem to 500-tek jakoś mnie nie przekonywały, może dlatego że jeszcze jak prawka nie miałem to ujeżdżałem 600tki po mojej ulicy.

 

Suma sumarum. Odpuść maxiskuter

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...