Skocz do zawartości

To sie w głowie nie mieści


noKio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SIMSON ! SIMSON ! SIMSON :buttrock: :D :) :P

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

CHART! CHART ! CHART :D :D :D :P

 

 

Dajcie sobie spokuj karzdy ma to co lubi i jeździ tym to lubi ... tego nie zmienimy to ja dodam :

 

MUSTANG ! MUSTANG ! MUSTANG :P :clap: :clap: :clap:

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

<center>POZDRO</center>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że Mz to Ifa, ale chodizło mi o to że wolałbym ją od motorowerów...Pffff, tak, jasne szczegulnie to wartburgi miały udany silnik dwusów, daj spokuj z typi szpejami, jedyne co im wyszło to motorki.. a pozatym to kapa straszna.. Wartburg też rdzewieje, i brzydko wyglada...A Trabanta to myszyw garażach zjadały, a robur.. A idźe, takie sprzęty to się teraz złomuje..(wiem bo starszy ma skup złomu i widze co przywożą..) najwięcej częsci to od... WS-ek, Mzt-ek, Komarów, i motorynek.. i nawet chyba od simsona widziałem, a od charta nigdy.. :buttrock: ...Jak dla mnie to TO FSO już było lepsze od ify... Polonez przynajmniej miał jakiś wygląd i byl 4-sów....

 

:lol: :lol: :lol: oj kolego, na motorkach znasz sie jeszcze jak cie mogę ale o autach już więcej nic nie mów, troszke się wyluzuj, Wartburgi rdzewieją..hihi a co polonez nie rdzewieje :!: i to w jakim tempie, Wartburgiem nie jeździłem ale trabantem owszem a nawet trabantem z silnikiem wartburga ale tylko jako pasażer i odlot ma niesamowity. Mój dziadek jeździł Roburem w wojsku, dostał nówke, dotej pory opowiada jakie to były sprzęty, w skrzynce z narzędziamy nawet zestaw pilników był, oczywiście podwędził i do tej pory służą w garażu :lol: :lol:

 

Co do kolego który jechał 250km na simku, wiem o czym mówisz, porzejechałem ostatnio 50 km i na zlot dojechałem jak pijany :| uwaliłem się na sienie i sobie leżałem :D :D :P strasznie męcząca jazda a jeszcze spowrotem trzeba było jechac.

I jeszcze mówisz o MZ, nie ma lat to i nie jeździmy ale ja prganę MZ 150 bo mniej pali ale 250 też wypas. Jak zdam prawko to nie będe się bawił w MZ podejżewam i będe mial auto a na auto i motor nie będzie mnie stać niestety więc jak więcej cos wiesz o kat. A od 17 to mów bo to by byla dobra alternatywa la nas/mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[oftoppic]

a od charta nigdy.. :buttrock:
Może dlatego, że jest ich mało. To nie jest żaden argument, bo tego nie ma na złomie o rany, to trabanty są chyba najlepsze ... :lol:
Polonez przynajmniej miał jakiś wygląd i byl 4-sów....

Puźniejsze trabanty i wartburgi, to też 4T .

Jak nie masz pojęcia, to nie p******* głupot jakiś z palca wyssanych.

[/oftoppic]

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ku*wa, ale wy to jesteście mózgi.. ja wiem ze puźniejszcze wartburgi to 4-sówy, i to nawet z silnikami od VW.. 1,3 jak się nie myle, wiem ze trabi miał od polo.. ale ja nie mówię o czasach po roku 90, kiedy t owartburg nie był IFa tylko jakieś tam VW, a poldzio zawsze polski (choć to nie polacy go zaprojektowali) ale nie był zły , co do blachy wiem zę rdzeiweje... ale przynajmniej ją połatam a w trabi jak myszy wygryza to raczej spawara hu*a zdziała....Ifa to hujsto.. i nic ani nikt tego nie zmieni... I ty jeszcze mówisz ze się nie znam na samochodach, ku*wa... Moze nie jestem mistrzu ale cos tam wiem.. Wiesz na przykąład czym odróżnic Poloneza wersje Coupe od wesii 3 drzwiowej....Jeżeli wiesz ze wogule takie były ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

a wiesz ze twoj kachany poldek mial silnik ktory zaprojektowano w latach 30 !! XX wieku wiec do nowoczesnych konstrukcji nie nalezal no ale oczywiscie 2 takty rowniez nie jezdziles ifa to nie gadaj wole ife od stara i jelcza jezdzilem wszystkimi 3 :mrgreen: wiec moge porownac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już nie będę się licytował, ta rozmowa do niczego nie prowadzi daj już sobie spokój ...

 

Widzę, że masz kompleks produktu polskiego, za wszelką cenę chcesz pokazać, że polskie jest lepsze od zagranicznych, ale niestety dajesz złe przykłady.

 

P.S.

Wiesz na przykąład czym odróżnic Poloneza wersje Coupe od wesii 3 drzwiowej....Jeżeli wiesz ze wogule takie były ????
Jasne, że wiem, Coupe ma szerszy słupek środkowy i nie ma kierunków po bokach do tego jest krótszy. Historię FSO akurat znam i to dosyć dobrze, większość modeli, prototypów itp, ale z natury a nie książek.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi sie podoba widze ze przynajmniej mamy o czym rozmawiać..Ale co do Ify zdania nie zmienie.... Zależy jaki star, bo te pierwsze "grzechotnik to porażka" ale 200 z lepszymi silnikami to inna bajka...Ale to wszystko kwestia poglądu, i wcale nie myśle że to co polskie to najlepsze.. TYlko po prostu sądze że niemcy (te gorsze) miały jeszcze gorsze szpeje...Wartburg to sobie może rywalizować z syrenką, a nie polonezem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

wiadomo star na podwoziu z napedem 3 osiowym wymiata nie ma terenu w ktory by nie wjechal i z niego nie wyjechal wiem bo koles byl w armi i mi opowiadal ze amerykance na poligonie chwala sie hamnmerami a z byle blotka star ich wyciagal :mrgreen: ale to dotyczy tylko starow z napedem na wszystkie osie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiedziałem czym się różni Polonez coupe od 3 drzwiowego. Wszystkie jakie widizałem były dumnie nazwane coupe cho ngdy ich na zywo nei widziałem i dlatego im sie nie przyglądałem. Niestety człowiek wszystkie nei wie i ciagle sie uczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...