Skocz do zawartości

SKRADZIONO KTM EXC 400 - OKOLICE WROCŁAWIA


mkulpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SKRADZIONO MOTOCYKL

06.07.2012

W NOCY Z PIĄTKU NA SOBOTĘ SKRADZIONO MOTOCYKL. WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE, MIEJSCOWOŚĆ UDANIN.

MARKA: KTM

KOLOR: POMARAŃCZOWY

ROK PRODUKCJI 2004

MODEL EXC 400

NUMER VIN: VBKRCA4034M221653

 

ZNAKI SZCZEGÓLNE: SPRĘŻYNA W KOŃCÓWCE DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW JEST PĘKNIĘTA WIĘC SAMA KOŃCÓWKA JEST TROCHĘ LUŹNA

TUNINGOWY WYDECH AKRAPOVIC (WEWNĘTRZNE MOCOWANIE TEGO WYDECHU JEST OBTARTE)

ZAŁOŻONE NOWE OPONY MAXXIS

BRAK KOŃCÓWKI STOPKI BOCZNEJ (TEGO PLASTIKU)

ZAŁOŻONA LAMPA OD NAJNOWSZEGO MODELU LECZ ŻARÓWKI SĄ SPALONE

JAK WIDAĆ OSŁONY CHŁODNICY NIE MIAŁY OKLEIN WIĘC ODKRĘCIŁEM JE W CELU NAKLEJENIA NOWYCH.

ZŁODZIEJ UKRADŁ MOTOCYKL BEZ TYCH PLASTIKOWYCH OSŁON CHŁODNICY

 

ZA SKUTECZNĄ POMOC W ODNALEZIENIU MOTOCYKLA PRZEWIDZIANA JEST NAGRODA PIENIĘŻNA

TEL. 663 175 480

post-25905-0-55230000-1342098894_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Motocykl odzyskany, ze względu na dalsze trwanie śledztwa nie mogę udzielić wam szczegółowych informacji. Był paser i złodzieje. Wszystko idzie w dobrą stronę ponieważ wiem i ja i policja kto jest paserem a kto złodziejami. W sprzęcie wyrwali mi całą instalację od licznika i zapłonu (nie wiem co autor miał na myśli ? ) odkleili wszystkie oryginalne okleiny, lag, wahacza, przedniego i tylnego błotnika, zajechali tylną oponę.

Jeśli kiedyś zniknie wam sprzęt moja rada: róbcie aukcję na allegro ze wszystkimi zdjęciami które macie, ogłaszajcie to na forum, mówcie o tym wszystkim waszym znajomym z którymi jeździcie lub jeździliście, jeśli mieszkacie na wiosce warto w okolicznych wioskach wywiesić ogłoszenie ze zdjęciem oraz zatrzymywać się przy sklepach "na piwo" współpracować z policją i wszystkie tropy które udało wam się zdobyć dać im do sprawdzenia, ogólnie robić dym.

 

Motocykl się znalazł więc temat do usunięcia aby nie wprowadzić kogoś w błąd.

Edytowane przez mkulpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pierwszym znanym mi przypadkiem samodzielnego odzyskania motocykla (tak przynajmniej zrozumiałem). Dlatego niesamowicie interesuje mnie ta historia. Ze szczegółami. :)

Niestety szczegółów na pewno nie podam ponieważ nic by to nie pomogło komuś kto stracił lub straci motocykl. Zaufałem osobą które mi pomogły i one mogą zaufać mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny z Ciebie przypadek... Mimo wszystko cieszę się razem z Tobą, że odzyskałeś maszynę.

 

 

A po polskiemu to jak by to było?

Umiesz liczyć, licz na siebie.

 

@literówka

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...