Skocz do zawartości

VII SSSJ (Spotkanie Symaptyków Starej Japonii) Weźmy się i zróbmy!


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem coś oryginalnego napisać, ale chyba nic nie wymyślę :rolleyes:

 

Także chciałem podziękować, zwłaszcza Naszym Sympatycznym Gospodarzom, że chcieli nas po raz kolejny ugościć :)

 

Kilka fotek

https://picasaweb.google.com/101657342332491761328/SSSJ7#

Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za miłe słowa. My też nie wytrzymaliśmy i w niedzielę pyrnęliśmy się po winklach - no pogoda była o niebo lepsza. To coście przy ognisku nagrali to kasować bo siara i poruta była :mad: ale obiecuję że popracuję nad formą na wiosnę. Będę miał czas :)

 

Dzięki za miłe towarzystwo, no i do ewentualnego zobaczenia na wiosnę :biggrin: . Ale na pewno nie będzie to długi łykent - nasza firemka musi zarabiać, ahem :wink:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez strat w [...] sprzęcie :)

My się tym nie możemy pochwalić :icon_twisted:

 

 

oj tam, oj tam... w sprzęcie to niewielkie lusterka i kierunki przecież całe, gorzej z ludźmi ale jak to mawiają do wesela się zagoi :icon_twisted:

 

Latanko w powrocie pierwsza klasa, słowa uznania dla Estrelki , bo niewiele kobietek potrafi tak jeździć, mało!!!!!! Wielu facetów tak nie potrafi jeździć bravisssimo!!!!

 

Rosa dzięki, miło słyszeć takie słowa... ale i tak postaram się poprawić ;)

 

 

wystarczy poczytać instrukcję i dowiedzieć się, że niektóre motocykle posiadają szósty bieg, np. GSXR :banghead:

 

ej ale to miało zostać między nami... :blush: :P

 

 

Wolkan super foty :clap: aż mi banan jeszcze większy na twarzy wyskoczył na samo wspomnienie weekendu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyż wielki dzięki "buberom" za gościnę i super pyszne śliwki ( mam nadzieję że to były sliwki :) )

ale pomijając wszelkie radości :( ...... czy były jakieś "straty" lub ....... - o których powinnyśmy wiedzieć?

prosto w "ekranik" poproszę :)

 

ps.

wizy i lotki już porozdawałem :)

 

dzięki all !!!

 

ps.2

"warszawka" podczas drogi powrotnej zasługuje na miano "super zdyscyplinowanej grupy powrotnej" - dziękować ! karność i porządek ich prowadzi :)

 

 

ps.3

 

matata - więcej fotek przypadkiem nie masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matata - więcej fotek przypadkiem nie masz ?

 

Mirek,mam :biggrin:,ale one nie zasługują na to aby je upubliczniać :blush: no chyba że chcesz...... :blink:

 

 

Co do zdjęcia https://picasaweb.google.com/116062263814078001317/7SSSJWrzesien2012#5787339404212062946 cały czas się zastanawiam co Strelka miała w tym woreczku??

Edytowane przez matata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co? Butki na zmianę :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...