Skocz do zawartości

Woodstock 2-4.08.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, byłem od czwartku, tłok, tłok i jeszcze raz tłok, po piwo, po jedzenie, do wody, wszędzie... Czasy się zmieniają i woodstock chyba razem z nimi.

Nie wiem kto "mądry" wymyślił w tym roku te talony na browar , 2 kolejki to lekkie przegięcie, lepiej zrobić wycieczkę do marketu, b. dużo niemców, impreza z roku na rok się tak rozrasta, że nie zdziwie się jak zmienią lokalizacje, na większą... Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem talony to był dobry pomysł, czekało się tylko raz, żeby wymienić ile potrzeba, a potem po piwo nie czekałem w kolejce ani razu, no może była przede mną jedna osoba. A w ten sposób wyeliminowano długie rozliczanie się z każdego grosika przy kasach i wszelkich "wyłudzaczy", jak ktoś nie ma talonu - nie ma piwa i nie marnuje czasu innym. Ale fakt, woodstock częściowo polega na staniu w kolejkach :wink:

 

A komera, no cóż mamy takie czasy, sponsorzy płacą z zorganizowanie imprezy, to coś im się chyba należy za to, zwłaszcza jak wyłożą grubą kasę. W końcu wjazd na sam woodstock mamy za free, także trzeba się pogodzić z namiotami sponsorów.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako organizator odebrałem mnóstwo telefonów ale jeden utknął mi w pamięci

-Jestem niedaleko Kostrzynia, czy są wolne miejsca ?

-Są, wpadaj

Po chwili:

-Już jestem, stoję koło czarnego namiotu

-To jest rejestracja, dostaniesz opaskę i wjeżdżaj

-Ale tam jest dużo ludzi !!!

-No to poczekaj w kolejce

Po kolejnej chwili:

-Już jestem stoję koło zielonego namotu kawiarenki

-No to super

-Ale gdzie mam spać bo pan mówił, że gwarantujecie miejsce w namiocie

-??????

Ps.niedługo będą fotki i filmiki

na razie link do części parady która pojechała głównym deptakiem woodstockowym, szczęsliwcy zobaczyli woodstock od zaplecza

http://www.youtube.com/watch?v=RFAEBUl_1Co

Edytowane przez Boanerges-Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...