Skocz do zawartości

Ubranie na cruisera po raz n-ty


Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ po rybniku kilka marauderów, ale na jakimkolwiek moto jazda więcej niż 80 w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50, zabudowania itp to nie jest żaden powód do dumy, ani pokaz umiejętnosci na tej obwodnicy która pomiędzy rondami nie ma wiecej jak 400 m :)

 

A jaki był to kolor maraudera jeśli moge spytać?

Coś z żółtymi wstawkami, nie pamiętam dokładnie-chyba coś na kształt płomieni, reszta moto ciemna.

Ten gość nie śmiga 80 tylko 45km na 50

Powiem krótko moim zdaniem ten kask do choppera pasuje że ................, pośmiga, kupi większy to zrozumie.

W znowu zaś się emocjonujecie ku*wa w pół otwartym na ścigaczu jak byś cię gościa nazwali.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tamtym roku ten marauder miał jeszcze stary, wyklepany silnik 125, który potrzebowałby o wiele większego odcinka niż obwodnica do szybszej jazdy, no niestety taka prawda. Sam nie mogłem tego zdzierżyć, stąd zmiana na 250 bo na tyle na razie pozwolił budżet.

 

Druga sprawa, jeżeli tak Cie jara szybka jazda, to może należałoby pomyśleć o innym typie motocykla? Bo za te samą kasę którą włożyłem w maraudera mógłbym spokojnie kupić jakąś starą 750tke tylko mam troche inne priorytety.

 

Edit: I gościu nie edytuj tak tych postów, mówisz chyba o kingway'u 50tce, one miały takie malowanie w płomienie, mój jest cały kremowy.

Edytowane przez rynr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tamtym roku ten marauder miał jeszcze stary, wyklepany silnik 125, który potrzebowałby o wiele większego odcinka niż obwodnica do szybszej jazdy, no niestety taka prawda. Sam nie mogłem tego zdzierżyć, stąd zmiana na 250 bo na tyle na razie pozwolił budżet.

 

Druga sprawa, jeżeli tak Cie jara szybka jazda, to może należałoby pomyśleć o innym typie motocykla? Bo za te samą kasę którą włożyłem w maraudera mógłbym spokojnie kupić jakąś starą 750tke tylko mam troche inne priorytety.

Nie mi pasuje sam śmigam różnie czasem 50, czasem 150 lub więcej (teraz już rzadziej). Czyli miałem rację :wink: .

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi pasuje sam śmigam różnie czasem 50, czasem 150 lub więcej (teraz już rzadziej). Czyli miałem rację :wink: .

 

No nie miałeś jednak racji, co przeczytasz po edycji przeze mnie posta dokonanej po edycji Twojego itp. itp

 

Nie wyciągaj pochopnie wniosków, bo jednak 50 to nie jeżdże mimo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpinam się do tematu, bo nie chcę zakładać już kolejnego. Na początku chcę na razie wybrać rzeczy różne, a potem kupić, mam całą zimę, bo moto kupię pewnie na wiosnę. Szukam fajnego kasku na cruisera, ostatnio patrzyłem na Caberga Rhyno. Możecie coś o nim powiedzieć, ew. polecić coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...