Skocz do zawartości

Motopiknik 6-8.07.2012 Komarówka Podlaska


MrsMarthy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miedzy innymi przez tego i jeszcze moze dwoch spinaczy tutaj nie wchodze.Kazdy temat konczy sie tym samym.wszechwiedza na kazdy temat.[...]

Podobno ten i jeszcze kilku spinaczy juz dawno przestali oplakiwac twoje odejscie :ohmy:

Forum to nie kolko wzajemnej adoracji, wiec kazdy moze wyrazac swoje opinie.

 

[...]Moim zdaniem powinni poszukać lepszego imejsca na rozstawianie namiotów,bo patelnia nikomu nie słuzy.

 

Tu masz racje, ta zaglebiona niecka i zar w upalny dzien to dodatkowy argument, aby tam nie jechac :laugh:

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś probował odegrać się za Lublin? :) Daj spokój chłopie, kto zechce to i tak pojedzie i na pewno będzie się dobrze bawił ;)

Dobra rada: luzuj troche ;)

 

WITAM!

 

Z pewnoścą Robcio nie chcał odegrać się za Lublin bo nie miał za co. Jeszcze piewrsze Lubelskie Otwarcie Sezonu było ok. Następne to jednak porażka i to nie z winy pogody, która sprawiła psikusa i padało ale ogólnie Lublin sie nie popisuje ciekawym rozpoczęciem motocyklowym.

 

A jeśli chodzi o temat Komarówki. Te zloty ,na których byłam z ludźm z różnych miast miały swoje minusy jak np brak strzeżonego parku maszyn pomimo wliczenia go w cenę, zupka chińska z Radomia w plastikowym kubku w KOSMICZNEJ CENIE i przychylając się do wypowiedzi przedmówców (Merha I Robcia) pole namiotowe ,które nie daje możliwości schowania się w cieniu. A taki cień na zlocie bardzo się przydaje bo %%%%%%%%% leją się się jak pot z czoła w upalny dzień.

Każdy zlot ma jakieś + i - . Przecież jest jednak tak ,że mogę tam pojechać ale nie muszę.

Dla mnie osobiiście liczą się ludzie,z którymi jadę, a drużyna byla SUPER. Tylko jeden problem. BYŁA! I rozpadla się. Wielka szkoda.Jakoś w Lublinie większość ciekawych inicjatyw rozpada się bardzo szybko.

 

Mrs Marthy!

Nie traktuj wypowiedzi na "NIE" jako złośliwości czy jakiejś niechęci do tego Klubu. Może właśnie czasem trzeba posłuchać opinii ludzi by nie popełnić błędu?

Myślę,że Zloty Motocyklowe ( jak zresztą wszystko) w miarę upływu czasu stają się coraz bardziej imprezami komercyjnymi gdzie chce się zarobić. I błąd!!!

Ludzie chcą odetchnąc od codzienności ,od sprintu życiowego. Jadą na zlot. Bawią sie ,piją etc.

Ale opinia jest jak dupa. Każdy ma swoją.

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

PS I jak pamiętam nie trzeba było prosić o relację z jakiejkolwiek imprezy. Zawsze była i to obszerna . Teraz ludzie na tym Forum ( dział Lublin) nie piszą praktycznie nic.

 

Opinia o tegorocznej Komarówce od Członka Panther: "Lał się żar i alkohol. Strumieniami!!!! :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: "

Oj ciężki żywot mieli Ci, którzy popili. :banghead: :banghead: :banghead:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoścą Robcio nie chcał odegrać się za Lublin bo nie miał za co.

 

 

 

 

Mrs Marthy!

Nie traktuj wypowiedzi na "NIE" jako złośliwości czy jakiejś niechęci do tego Klubu. Może właśnie czasem trzeba posłuchać opinii ludzi by nie popełnić błędu?

 

 

Jak widać ani Ty, ani sam Robcio nie zrozumieliście o co mi chodzi, więc mniejsza z tym.

 

A co do złośliwości, nie odczuwam tutaj żadnej. Lubię ten klub, lubię ich imprezy, niestety na Komarówce nie dane mi było imprezować. Każdy ma swoje zdanie - ok. Ale nie lubie wypowiedzi typu Robcia, który neguje każdy post który jest chociaż troche pozytywny. Powiedział raz swoje zdanie i wystarczy. Po co to bezsensownie kontynuować.

 

Ale jak to mówią 'Róbta co chceta!' a ja się od tego tematu odłączam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ani Ty, ani sam Robcio nie zrozumieliście o co mi chodzi, więc mniejsza z tym.

[...]

Mylisz sie, zrozumialem doskonale. Joaska rowniez zrozumiala, a poniewaz troche mnie zna, to wie, ze absolutnie nie lacze tych dwoch oddzielnych tematow.

 

[...] Ale nie lubie wypowiedzi typu Robcia, który neguje każdy post który jest chociaż troche pozytywny. [...]

Wytlumacz prosze co to znaczy 'post chociaz troche pozytywny'? Czyzby taki, ktory jest troche pozytywny dla Ciebie, a dla mnie juz troche negatywny?`

 

Jest mowa o kontretnym zlocie... bylem na nim z ekstra ekipa, a pomimo tego zlot uwazam za beznadziejny - juz na poczatku tego watku wyrazilem swoja opinie - reszta to odpowiedzi na Wasze prowokacje :laugh:

 

A ja tam lubie Twoje wypowiedzi MrsMarthy - sa takie...... :icon_twisted: I lubie nawet wypowiedzi pilask'ika, choc ciagle przechwala sie, ze jezdzi znacznie wiecej niz inni(czego szczerze mu gratuluje). Lubie wszystkie Wasze wypowiedzi, bo sa takie wyluzowane :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wytlumacz prosze co to znaczy 'post chociaz troche pozytywny'? Czyzby taki, ktory jest troche pozytywny dla Ciebie, a dla mnie juz troche negatywny?`

 

 

A ja tam lubie Twoje wypowiedzi MrsMarthy - sa takie...... :icon_twisted: I lubie nawet wypowiedzi pilask'ika, choc ciagle przechwala sie, ze jezdzi znacznie wiecej niz inni(czego szczerze mu gratuluje). Lubie wszystkie Wasze wypowiedzi, bo sa takie wyluzowane :rolleyes:

 

1. Post chociaż trochę pozytywny - mam na myśli post, w którym ludzie wyrażają swoje pozytywne zdanie tudzież wspomnienia czy wrażenia odnośnie danego zlotu.

 

2. Cieszę się, że lubisz moje komentarze. A pilask? Ma czym to niech się przechwala:) Oj Robciu Robciu, uroczy jesteś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komarowce to nie zlot motocyklow tylko zlot BYDLA naj delikatniej mozna powiedziec.z dziecmi strach tam isc bo sie boja jak widac kudlatych zarosnietych lbem krecocych.zadnej normalnej muzyki tylko cala noc jeden RYK przez mikrofon.KIEDY TO SIE WRESZCIE SKONCZY?

 

{Proszę uzupenić dane w profilu. Zdania zaczynamy duża literą i stosujemy znaki interpunkcyjne- Aftys}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź ze wszystkich komarówkach na którcyh bywałem najlepiej wspominam ta z 2006 i 2008.

Kapele były prima sort i w ogóle jakoś ciekawei.

W 2010 byłem raptem pół dnia bo poza ACIDami nie było nic.

Niestety z moich obserwacji wynika że w ciągu ostatnich lat komarówka się nie rozwija.

Przeciwieństwem jest choćby Biłgoraj, który z roku na rok jest coraz lepszy ;)

A miejscówka jest super, drzewka, krzaczki, zadaszona widownia i scena ;)

 

Tegoroczny LIW był wg mnie też bdb.

Nagłośniernie i muzyka rewelacja.

Troche za dużo wody wszędze ale i to był plus ;D

 

A wiec zamaist się kłocić jeżeli nie pasuje nam jedna impreza to szukajmy innych, Jest ich sporo w zasięgu 200 km i na prawdę można się dobrze pobawić.

A jak w komarówce ludzi ubedzie za rok to moze za dwa lata będzie duzo lepiej ;)

 

w komarowce to nie zlot motocyklow tylko zlot BYDLA naj delikatniej mozna powiedziec.z dziecmi strach tam isc bo sie boja jak widac kudlatych zarosnietych lbem krecocych.zadnej normalnej muzyki tylko cala noc jeden RYK przez mikrofon.KIEDY TO SIE WRESZCIE SKONCZY?

 

Musisz wziąć pod uwage że może ludzie którzy tam jadą lubią taką muzykę.

Jeżeli chodzi np o tegoroczną komarówke to 2 gwiazdy czyli Monstrum i The Bill byly na poziomie wysokim.

Monstrum gra dośc melodycznego rocka podchodzącego pod ballady momentami, a the bill to typowa street punkowa kapela.

Jeżeli wolisz coś lżejszego to wymierz jakieś dożynki czy koncert disko polo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są te imprezy Panthery, w dodatku przystojni Klubowicze :D

Niestety nie mogę, ale jeśli ktoś nie wie, jak spożytkować ten czas, to warto zajrzeć do Komarówki ;-)

warto zajrzec ale chyba popatrzyc na bydlo jak ktos niewidzial bydla to w Komarowce mozna zobaczyc na zlocie bo wiecej nic tam niema.jak oni fajni to ja wyobrarzam sobie ciebie .

 

{Proszę uzupenić dane w profilu. Zdania zaczynamy duża literą i stosujemy znaki interpunkcyjne- Aftys}

 

Bądź co bądź ze wszystkich komarówkach na którcyh bywałem najlepiej wspominam ta z 2006 i 2008.

Kapele były prima sort i w ogóle jakoś ciekawei.

W 2010 byłem raptem pół dnia bo poza ACIDami nie było nic.

Niestety z moich obserwacji wynika że w ciągu ostatnich lat komarówka się nie rozwija.

Przeciwieństwem jest choćby Biłgoraj, który z roku na rok jest coraz lepszy ;)

A miejscówka jest super, drzewka, krzaczki, zadaszona widownia i scena ;)

 

Tegoroczny LIW był wg mnie też bdb.

Nagłośniernie i muzyka rewelacja.

Troche za dużo wody wszędze ale i to był plus ;D

 

A wiec zamaist się kłocić jeżeli nie pasuje nam jedna impreza to szukajmy innych, Jest ich sporo w zasięgu 200 km i na prawdę można się dobrze pobawić.

A jak w komarówce ludzi ubedzie za rok to moze za dwa lata będzie duzo lepiej ;)

 

 

 

Musisz wziąć pod uwage że może ludzie którzy tam jadą lubią taką muzykę.

Jeżeli chodzi np o tegoroczną komarówke to 2 gwiazdy czyli Monstrum i The Bill byly na poziomie wysokim.

Monstrum gra dośc melodycznego rocka podchodzącego pod ballady momentami, a the bill to typowa street punkowa kapela.

Jeżeli wolisz coś lżejszego to wymierz jakieś dożynki czy koncert disko polo ;)

to na poligon niech jada a jak jada miedzy ludzi to niech sie zachowuja jak ludzie.spokojnie w komarowce niemozna bylo posiedziec przed domem i spac w nocy bo tylko jeden ryk ,ale nie motorow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie byłeś na innych zlotach ;)

A jak raz na rok bedzie głośno to umrzesz??

Jak są np po wsiach procesje z okazji różnych swiąt i blokują np przejazd przez 2 godz to nikt nie marudzi.

 

A teraz zanim zaczniesz pisać kolejny post to zastosuj się do moich wpisów moderacyjnych.

Uzupełnij profil, wiek, płeć i zacznij pisać wg obowiązującyh zasad piswoni w języku ojczystym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Post chociaż trochę pozytywny - mam na myśli post, w którym ludzie wyrażają swoje pozytywne zdanie tudzież wspomnienia czy wrażenia odnośnie danego zlotu.[...]

 

Hmmm, czyli jezeli ktos posiada negatywne zdanie na temat tego zlotu, to ma sie nie odzywac? :rolleyes:

 

[...] Oj Robciu Robciu, uroczy jesteś :)

...czyż nie? :tongue:

 

[...] bydlo jak ktos niewidzial bydla to w Komarowce mozna zobaczyc [...]to na poligon niech jada a jak jada miedzy ludzi to niech sie zachowuja jak ludzie[...]

 

Nooooo... watek staje sie naprawde coraz ciekawszy :biggrin:

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IreneuszuE przewróć lepiej swój moherowy berecik na dobrą stronę bo po Twoich wypowiedziach wnioskuję iż antenka berecika uciska Ci dyńkę w miejscu odpowiedzialnym za prawidłowe myślenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli jezeli ktos posiada negatywne zdanie na temat tego zlotu, to ma sie nie odzywac? :rolleyes:

 

 

mam nadzieję, że tylko udajesz takiego ciemnego..:*

 

po komentarzu IreneuszeaE zaczałem szczerze żałować że nie pojechałem...

 

podzielam Twoje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...