Skocz do zawartości

stare dwusuwy: for STUNT


meitras12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To kup padlinę zwykłej B3 lub co kolwiek. Za parę setek dorwiesz coś co ma więcej złomu na sobie niż części. Jeśli już nie jest rozebrane. Nie ma tu wymogu, simson inne piździki jak widać na YT sobie radzą, trochę wyobraźni. Tak czy inaczej w takie moto trzeba wpakować troche kasy żeby to to sie nadawało do czego kolwiek.

 

 

Bo kończąc kolejną garbuskę widać że czasem jej ludziom brakuje.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :) Mam pewien problem. Mianowice chciałbym rozpocząć przygodę ze stuntem i mam dwie propozycje.

1. Kupić MZ z tej aukcji http://allegro.pl/mz-etz-150-stunt-czesci-250-251-cross-hb-i2480277072.html bez silnika i przedniej opony za 1000zł , a na silnik dorobić i kupić za jakiś czas.

LUB

2.Kupić MZ np. z tej aukcji http://moto.allegro.pl/mz-etz-150-do-negocjacji-i2488768164.html i przerabiać ją od podstaw.

Co proponujecie ?. Co powinienem zrobić ?. Bardzo proszę o pomoc / radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam problem. Mianowicie. Jets MZ do sprzedania za 700zł w super stanie , ale jest jeden problem. Gdy dzwoniłem do faceta to mówi że odpala jeździ , tylko przy wysokich obrotach strzela z wydechu. Czy to wina zapłonu, gaźnika czy coś powazniejszego jeszcze ?. I jeszcze hamulec przód nie działa czy warto za te 700zł ?.

Tu link do ogłoszenia :

http://tablica.pl/oferta/mz-150-na-chodzie-zobacz-ID1mekW.html#33c8f9b9;r:6;s:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zł to jeszcze nie taka tragiczna cena, ale jak byś jeszcze stargował byłoby miło. Strzelanie może być spowodowane zbyt późnym zapłonem, za dużą ilością powietrza czy też nawet i zużytymi łożyskami na wale. Tego juz nie ocenimy, musiałbyś podjechać tam i skontrolować w jakim stanie są poszczególne elementy. Hamulec mógł się najzwyklej zapowietrzyć, albo gorszy scenariusz, mogła wykończyć się na przykład uszczelka pompki hamulcowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się tak jeśli bym tam jechał to nie oglądać ale odrazu po nią bo wacha kosztuje ok 100-150zł. Starszy jest przeciwny że strzela z wydechu to nie wiadomo co tam może być i takie tam ... Ale ja wiem że ciężko upolować jakąś ETZ 150 do 1000zł bez papiera ... I nie wiem czy warto postawić wszystko na jedną kartę i jechać po nią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby, to wymiana łożysk, simeringów plus szlif cylindra i wymiana tłoka (może i jeszcze jakiejś zużytej części ze skrzyni bądź sprzęgła) to koszt około 400-500zł a już masz tą pewność, że wiesz na czym jeździsz. Za 1200zł masz MZ po remoncie i w miarę ładnym wyglądzie, która posłuży Ci kilka lat. Jeszcze powiedz, czy ma ona dokumenty, bo widzę, że jakaś czarna rejestracja jest przy niej, bo to głównie od tego zależy opłacalność zakupu.

Edytowane przez pypek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stuntu to się pewnie nadaje ale chyba trzeba będzie wymienić tylną zębatkę, żeby "coś" na niej porobić. Na każdym sprzęcie można dobrze wymiatać - kwestia nastawienia :D

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam możliwość kupna Jawki 50 Mustang z papierami , ale nie zarejestrowaną. Cena to 220zł. Jawka jest bez gaźnika , ale podobno wcześniej paliła tylko gaźnik wymontowano do innego motocykla. Moje pytanie brzmi czy warto coś takiego zakupić ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...