Skocz do zawartości

Przeróbka kluczyka


Domi92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Podczas jazdy bardzo irytuje mnie latający w każdą stronę wisiorek przypięty do klucza. Nie posiadam owiewki i raczej jej w przyszłości nie zakupię. Początkowo sprawa wyglądała na banalną. Chciałem kupić ten o to scyzoryk

http://allegro.pl/klucz-scyzoryk-4-przyciskowy-grot-vw-gratis-super-i2395112268.html

Do niego zakupić odpowiedni grot do Yamahy i dorobić na miejscu. Jednakże zapomniałem o tym, że w kluczyku mam immo.

 

Powiedzcie mi proszę czy w oryginalnym kluczyku mogę rozwalić ten plastik, by wyciągnąć grot, odpowiednio spiłować końcówkę i przykręcić go do w/w scyzoryka ?

 

Nie lubię kluczyków z wisiorkami, a mam małe obawy, by nosić ze sobą sam kluczyk. Jest za lekki i nie wiedziałbym kiedy bym go zgubił. W samochodzie mam sam scyzoryk i jest dość duży, więc go cały czas czuje w kieszeni.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest tak, ze kostke do immo masz oddzielnie - nie z samym grotem do kluczyka? przynajmniej ja jak dorabialem do hondy to poza samym kluczykiem byla jeszcze taka mala kostka ktora sie wsadzalo pod najklejke w kluczyku.

moim zdaniem bedzie podobnie - wiec chyba wystarczy wyjac ta kostke i gdzies wsadzic w ten nowy dociety kluczyk

"dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację. Ta kostka jest wtopiona w plastik. Tylko nie wiem czy musi mieć bezpośredni styk z grotem, ale z tego co mi wiadomo jest to czujnik zbliżeniowy, więc ta kostka musi być jedynie w okolicy. Czy w tym scyzoryku mogę ją zakleić na gorąco, by nie latała w środku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...