Skocz do zawartości

HUSABERG FE 400 E Dławi go na wyzszych obrotach


papcio22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

posiadam husaberga FE 400 e rok 2002

moto po ostatniej jezdzie zaczeło się dławić i strzelać w rure. okazało się że pusił oring na pompie wody i poszła uszczelka pod głowicą. obydwie rzeczy został zrobione, dodam ze zawory zostały wyregulowane tak jak trzeba, jest nowy tłok nowe zawory ssące oraz nowy łańcuszek rozrządu, i teraz nie wiem co się dzieje bo dalej jest to samo na niskich obrotach dobrze chodzi a na wysokich go dławi dodam także ze mam gażnik DELLORTO podobno jest ciężki do wyregulowania czy to prawda?

pozdr

Edytowane przez papcio22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

posiadam husaberga FE 400 e rok 2002

moto po ostatniej jezdzie zaczeło się dławić i strzelać w rure. okazało się że pusił oring na pompie wody i poszła uszczelka pod głowicą. obydwie rzeczy został zrobione, dodam ze zawory zostały wyregulowane tak jak trzeba, jest nowy tłok nowe zawory ssące oraz nowy łańcuszek rozrządu, i teraz nie wiem co się dzieje bo dalej jest to samo na niskich obrotach dobrze chodzi a na wysokich go dławi dodam także ze mam gażnik DELLORTO podobno jest ciężki do wyregulowania czy to prawda?

pozdr

Prawda ten gaźnik to niezły przypał, ale... da się go wyrególować. Jak z dopływem paliwa? Leci bezproblemowo do gaźnika? Gaźnik był czyszczony? Ustawiony poziom paliwa? Filtr powietrza czysty? Za obroty od 1/4 do 3/4 odpowiada iglica, a za 3/4 > max dysza główna, więc ewentualnie tam możesz szukać przyczyny. Jaki kolor ma świeca? Jak wygląda po takim pałowaniu na wysokich obrotach?

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...