Skocz do zawartości

Ostrzeżenie w sprawie ogłoszenia VTX'a


Marecki_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie wiem czy odpowiednie miejsce, lecz aby zapobiec komuś niepotrzebnie straconych km i nerwów, chciałbym się podzielić spostrzeżeniami dotyczącymi motocykla z ogłoszenia: http://otomoto.pl/honda-vtx-1300-bardzo-dobry-stan-1-reka-M3130586.html

 

Oczywiście przy wcześniejszych rozmowach telefonicznych, sprzedający zapewniał, że wszystko jest w oryginale, łącznie z lakierem a stan jest jak nowy z salonu. Potwierdzał, że motocykl nie miał żadnych kolizji i nic nie było wymieniane...

 

Zacznę od tego, że motocykl był cały malowany (wcześniej był szary). Miał uszkodzony przód, który był najprawdopodobniej prostowany, gdyż przy dobijaniu przodu jest przeskok w tulejach. Wymieniony był jeden kielich a na drugim jest wgniotka. Przednia felga posiada uszkodzenia i ma dużo odważników do wyważania. Lampa przednia została wymieniana a od starej jest odbity lakier na główce ramy. Przedni błotnik nie jest oryginalny, lecz jest z laminatu...

 

Tak więc igła to nie jest. Zrobiłem niepotrzebnie 80km w dwie strony, lecz pewnie nieźle bym się wkur*ił gdyby to było 500...

 

Lewa w górę! :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki_ - a tak o Czempiń nie łaska było zahaczyć ? - pojechałbym z Lucy i z Tobą oblukać to cudo w Śremie. A tak w ogóle- to przecież Ty grzecznie leżysz z popękaną miednicą , chyba że lekarze składali Ci taką metalową miednicę do umycia się :biggrin: :biggrin: :biggrin: . Następnym razem wpadaj do nas - obiecaliśmy sobie przecież, ze jak się wykurujesz to należy nam się zimne piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człapie o kulach a jechałem z kolegą jego autem. Fakt, łatwo nie było... Zrastam się szybko i z dnia na dzień jestem coraz sprawniejszy :)

 

Augan, pamiętasz jak Ci mówiłem w szpitalu o VTX'ie rodzynku - to właśnie miał być ten rodzynek. Masakra jak handlarze próbują nabijać ludzi w butelkę...

Odrobinę się napaliłem, lecz ochłoda nadeszła szybko, jak zacząłem go oglądać.

A do Czempinia zawitam na pewno- zimnego browara nigdy nie odmawiam :D

 

Ps. Jak znajdę coś w okolicy to dam Ci znać i jak będzie pasować to podlecimy wspólnie obejrzeć sprzęt :)

 

Ps2. Dodam jeszcze, że nie jest to rocznik 2007 lecz 2006

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale treść ogłoszenia to miazga :laugh:

 

Utrzymana w bardzo dobrym stanie, super stan, jak nówka. Motocykl posiada typowe ślady normalnego użytkowania, jednak stan bardzo dobrze utrzymany. Opony w bardzo dobrym stanie.

...

Silnik pracuje bardzo dobrze, zwyczajnie jest jak nowy. Czysty kolektor wydechowy. Nie zaśniedziały czy zniszczony staniem w złych warunkach, ogólnie widać, że był dobrze traktowany. Na prawde bardzo dobry stan. Ogólnie 100% sprawny technicznie i gotowy do jazdy już teraz.

 

chyba był podniecony jak pisał to ogłoszenie :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...