Skocz do zawartości

Deflektor do GS1200


Gość -HORNET-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -HORNET-

...jak w temacie - szukam dobrego deflektora na szybę przednią. Strumień powietrza uderza prosto w szybę kasku i hałas jest przez to duży. Co polecie, jakie macie z tym doświadczenia?

 

Pozdrawiam,

HORNET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Hornet, znów muszę Ci polecić forum transalpa i użytkownika darkojak. Robi deflektory do każdego moto z b.dobrym stosunkiem ceny do jakości.

 

http://forum.transal...php?f=14&t=3886

 

 

 

Deflektor%20BMW%20GS.jpg

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam i używam od wd60 z forum AT, sąsiad też. całe z pleksy, nie takie ciężkie. i chyba nieco taniej wychodziły w zakupie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -HORNET-

ja mam i używam od wd60 z forum AT, sąsiad też. całe z pleksy, nie takie ciężkie. i chyba nieco taniej wychodziły w zakupie

jsz

A masz jakiś namiar lub fotkę?

 

ja mam i używam od wd60 z forum AT, sąsiad też. całe z pleksy, nie takie ciężkie. i chyba nieco taniej wychodziły w zakupie

jsz

Dzięki ponownie za info :-)

 

Pozdrawiam,

HORNET

 

...jak w temacie - szukam dobrego deflektora na szybę przednią. Strumień powietrza uderza prosto w szybę kasku i hałas jest przez to duży. Co polecie, jakie macie z tym doświadczenia?

 

Pozdrawiam,

HORNET

Kolego Hornet, znów muszę Ci polecić forum transalpa i użytkownika darkojak. Robi deflektory do każdego moto z b.dobrym stosunkiem ceny do jakości.

 

http://forum.transal...php?f=14&t=3886

 

 

 

Deflektor%20BMW%20GS.jpg

Dzięki za info :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupiłem deflektor polecany przez Diabel_Piszczalka. Spisuje się doskonale, mogę polecić z czystym sumieniem :-)

Cena - 140 zł wraz z przesyłką kurierską za pobraniem.

 

Pozdrawiam,

HORNET

Edytowane przez -HORNET-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Jak widze nabyłeś deflektorek mojego projektu i wykonania - Deflektor DARKOJAK. Skoro wszystko spisuje się doskonale to pozostaje mi także tylko polecic innym.

 

Wiecej zdjeć i gdzie można to aktualnie nabyć pod tym linkiem:

 

http://www.iz.jupite...ektor/index.htm

 

 

Uniwersalny%20deflektor%20motocyklowy%20DARKOJAK.JPG

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez darkojak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...