Skocz do zawartości

brak kompresji :((( help:((


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

sprawa wyglada tak

 

jade sobie spokojnie , jakies 90km/h a tu nagle moto mi zgaslo. mysle ze paliwo, ale nie, probuje kopnac....i nic, tlok chodzi, jak by ciagle odpreznik byl zaciagniety. nie slychac zadnych zgrzytow ani nic, podczas jazdy tez jak zgasl, nie bylo zadnego szarpniecia. po prostu zgasl. nie wiem co robic. ma ktos jakis pomysl, co sie moglo stac? i co z tym zrobic? motocykl to dr600s

 

POMOCY!! :evil:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawory chodza chyba normalnie, w sensie odginaja sie i wracaja na swoje miejsce. ale to tak na oko. a moze uszczelka pod glowica? czy cos w tym stylu ? objaw jest identyczny, jak by na odprezniku byl. mogl sie w srodku jakos zawiesic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi wlasnie o to, ze nie da sie go kopnac nawet, bo tlok leciutko chodzi, zupelnie jak na odprezniku (chyba sie powtarzam:) ) teraz odkrecam pokrywe, zobacze czy sie nie przyblokowal. i zerkne tez na uszczelki. kopniak nie stawia praktycznie oporu. przez co nie mozna pozadnie nim zakrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak amsz sprężare to weź wąż wykręć świece i przytkaj do gara i dmuchaj i bedziesz słyszał gdzie spie**ala powietrzetylko tłok przed GMP żeby sanie i wydech były zamknięte jak bedzie dawać w wydech albo gaźnik ( na zamkniętych zaworach) to moze sie podwiesiły

a w ogóle mają jakiś luz ??????????

popukaj lekko młoteczkiem poz aworach bo moze nazbierał sie nagar i zawiesza zawór, albo może wypadły zabezpieczenia zawor( takie pół księżyce które majć siedzieć w rowku), a moze poprostu przyszedł na nie kres i sie wypaliły

nie robiłem nogdy takiego moto jak masz ale kila czterosuwów zrobiłem

a jeszcze zmież ciśnienie na garach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...