Skocz do zawartości

Rzeszów Tor


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj byłem na spacerze z psem w rzeszowie koło leclerka jest taka łaka ,ku mojemu zdziwieniu ujżałem duzego fiata z przyczepką a na niej 3 qady.Patrze dogłębniej a tu zrobili se goscie tor 8O gadałem z moją starszą bo ona czesto tam chodzi z psem i mówi mi ze goscie tam sie scigaja i ponoc nawet jacys sędziowie tam są 8O wie kto moze cos o tym??Zawsze organixzuja sie w soboty i czasami podczas tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jest tor kumpla, sam budowal i przedlozyl go ostatnio o probe crossowa na lace, ale to jest kolo GREINPLASTU w ZAŁĘŻU, bylem tam pare razy, to Piotrka tor, on jezdzil ze mna czasem na zawody, ale teraz jego szwagier czy ktos tam buduja droge i powoli tor bedzie zniszczony :evil: a co do zawodow to tam nigdy nie bylo i zadnych sedziow niema. Chyba mowisz o innym ale crosowy byl tylko jeden, ten taki maly, a w rzeszowie tylko jezdzi ten Piotrek i Ja w zawodach z calego Podkarpacia:( a szkoda... ps. jak bys chcial fotki z toru to sa na mojej stronie w galerii chyba. www.darek-enduro.prv.pl, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*RWA czy wy nie musicie dopisywac sobie nowe posty jeden po drugim?! Nie mozecie po prostu edytowac starych?! Jest na tym forum cos takiego jak regulamin Enduroman radze zebys sie z nim zapoznal. Tak samo bols2. A z enduromanem nie gadaj bo on zawsze wszystko wie lepiej i przeciez on wszystkich zna. :x I jak ty mogles wogole widziec ten tor skoro on o nim nic nie wie. A skoro on nie wie to on nie moze istniec :evil:

 

* - D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kumam i się w pełni zgadzam z tym nabijaniem postów !!!

Najbardziej się to tyczy Ciebie Bols2 :evil: Następnym razem edytuj stary post :!:

 

 

PS: Do Enduromana nic nie mam, nie znam go osobiście, więc nie moge się wypowiedzieć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtcross czy jak ci tam frajerze, o co ci chodzi ?? pyta to odpowiadam, skad ktos z warszawy ma wiedziec czy jest tor w rzeszowie palo zakluta?? ja jezdzilem na tym torze i wiem, ale sie okazalo ze to nie o ten tor chodzi , wiec zamknij ryj matole, przyjedz na zawody i sie zmierzymy bo jak narazie jestes dobry w gebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur*a czy wy nie musicie dopisywac sobie nowe posty jeden po drugim?! Nie mozecie po prostu edytowac starych?! Jest na tym forum cos takiego jak regulamin Enduroman radze zebys sie z nim zapoznal. Tak samo bols2. A z enduromanem nie gadaj bo on zawsze wszystko wie lepiej i przeciez on wszystkich zna. :x I jak ty mogles wogole widziec ten tor skoro on o nim nic nie wie. A skoro on nie wie to on nie moze istniec :crossy:

 

Stary, trochę luzu, nie tak ostro. Co do Bolsa to się zgadzam, owszem pisze trochę za dużo postów bezsensownych. Ale nie musisz go tak ostro zjebywać. A co do Enduromana to nie wiem o co Ci chodzi jakbyś grzeczniej zwrócił uwage to pewnie by posłuchał, a teraz zacznie się dzięki tobie gnój w tym temacie pewnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej Warszawie mowa :?: Dobra nie bede sie klucil ale troche nie odpowiada mi polityka ktorą prowadzisz. Nic Tobie sie nie podoba i zawsze wiesz wszystko najlepiej... Koniec na ten temat... A co do mierzenia sie to kiedys z checia z Toba pojezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...