Skocz do zawartości

2 dniowy wypad na Majówkę Warszawa -> Warmińsko-Mazurskie


Gandalf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zapytam w kwestii łazienki - na ile pokojów przypada ta jedna w korytarzu? :rolleyes:

 

A wiesz, że nie wiem :biggrin: Dokładnie to są " ... 2 dwuosobowe pokoje z prysznicami (WC na korytarzu)...", jeżeli chesz dokładnie dopytać, to podaje kontakt do hotelu:

 

+48 (89) 752 4429 Fax: +48 (89) 752 4432, [email protected]

 

Ty byłbyś chętny na ile procent ? Ewentualnie leciałbyś sam, czy z "plecaczkiem" ?

 

====

Ponieważ cisną mnie z hotelu z zawężeniem terminu pobytu do 2 dni - ustalam odgórnie wyjazd na 1-3 Maja. 2'go dnia jest najwięcej zwiedzania, a nie wiem czy w święta są otwarte te wszystkie atrakcje. Jeżeli z powodu pogody coś się obsunie, będziemy najwyżej szukać rezerwowego noclegu na jedną noc gdzieś indzień (pewną "opcję rezerwową" mam :cool: )

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Gandalf , jesli chcesz namiar na nocleg w okolicy Gizycka to moze tu http://www.rezerwuje.com/hotel-Kruklanki/hotel-Zajazd-nad-Sapina dzis rezerwowalem dwa pokoje 2-osobowe z 1na 2 maja na jedną noc , mieli jeszcze wolne pokoje , my ze znajomymi startujemy w strone mazur 1 maja , moze gdzies na trasie sie spotkamy ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... my ze znajomymi startujemy w strone mazur 1 maja , moze gdzies na trasie sie spotkamy ...........

 

Na razie mam 5 miejsc noclegowych od 1 do 3 Maja w Gierłoży, a i tak nikt na 100% nie potwierdził jeszcze uczestnictwa :biggrin: Ale dzięki za namiar.

Jeżeli startujecie 1'go, to możemy sie umówić na wylocie z Wawy i przynajmniej część trasy przejechać wspólnie, o ile spacerowe tempo crousler'a Was nie męczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie chcieli przewodnika po Wilczym Szańcu, to możecie się skontaktować z moim ojcem(tel. 511 596 717), jestem przewodnikiem po Mazurach i na pewno się dogadacie i będzie taniej niż standardowo, a i poleci co jeszcze ciekawego można zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandalf, wpisz mnie na listę, na 1-3 maja tak na 60-70% (z racji różnych za i przeciw) :wink: .

Wysłałem też pytanko do kumpla bez dostępu do neta, czy byłby chętny, mam nadzieję, że byłby, wtedy zajęlibyśmy dwójkę :).

 

A może przedtem byśmy się sprawdzili na trasce :cool: , może jutro (w sobotę 28.04) jakiś wypadzik urządzimy, np. nad Biebrzę (kierunek Ostrów Maz. -> Łomża -> Wizna) ewent. z przejazdem fantastyczną (w sensie dzikości, nie równej nawierzchni, chyba że coś się zmieniło od 5 lat jak tam byłem ostatni raz) drogą ze Strękowej Góry do Twierdzy Ossowiec? Albo bardziej banalny - do Kazimierza Dolnego z obiadem gdzieś na rynku :).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandalf, wpisz mnie na listę, na 1-3 maja tak na 60-70% (z racji różnych za i przeciw) :wink: .

 

A może przedtem byśmy się sprawdzili na trasce :cool: , może jutro (w sobotę 28.04)

 

Spoko, jesteś wpisany i daj znać, jak kumpel się zdecyduje - oczywiście z radoscią zapraszam ... Obecnie jestem w Rzeszowie i wracam dopiero w Sobotę po południu. Ale nie martw się, ze mną się dobrze jeździ, bo dopasowuje temopo do wszystkich uczestników.

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel niestety pracuje 1 i 3 maja, więc odpada, a pracuje w piekarni, żebyśmy takie jak my leniwce mogli kupić swieży chleb rano po świętach :wink: .

Moja druga połówka na 100% nie może jechać, więc i ja nie wiem jak będzie :blush: . Dam znać do jutra.

Btw. Gandalf, nie byłeś jeszcze w Wilczym Szańcu? Mi się już ze dwa razy udało. Myslę, że to miejsce takie, które po jednokrotnym odwiedzeniu na stałe zapisuje się w pamięci, tym samym drugie odwiedziny to jak spokojny spacerek w ruinach :rolleyes: .

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Gandalf, nie byłeś jeszcze w Wilczym Szańcu?

 

OK - czekam na sygnał i nie ukrywam, że fajnie by było, gdybyś się jednak zdecydował na wypad. Pogoda jest super i aż żal jej nie wykorzystać na dłuższą przejażdżkę, ja w każdym razie ładuje bagaż i ruszam w trasę :crossy:

 

Wilczy Szaniec odwiedziłem już swego czasu i nie odczuwam potrzeby jego ponownego zwiedzania, jednak to dobry punkt wypadowy. W tych okolicach ominęły mnie dwie perełki, które warto zobaczyć: Mamerki i pozostałości Kanału Mazurskiego.

 

W Mamerkach znajdują się nietknięte bunkry (nie zostały wysadzone po wkroczeniu Rosjan), które można spokojnie zwiedzać, a atrakcjami kanału mazurskiego, są prawie ukończone obiekty wodne - śluzy, którymi Niemcy planowali zapewnić połączenie jezior mazurskich z Bałtykiem (n.in. w celu wybudowania stoczni remontowych dla u-bootów). Ponadto można rzucić okiem na zamki i pałacyki w okolicy.

 

Zobaczymy jeszcze jak się sprawy ułożą, ale jeżeli nie wszystko kogoś interesuje i ktoś obawia się kilometrów, to możemy wystartować 1’go popołudniu, spokojnie dojechać do Gierłoży. Drugiego dnia zwiedzić najciekawsze punktu, wieczorem zjechać na nocleg do Wilczego Szańca i 3’go dnia rano spokojnie wracać. Taki plan zapewni równomierne rozłożenie kilometrów :cool:

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy i jak można się do Was przyłączyć. Mogę wyjechać z Warszawy 2-go z samego rana. Dajcie znać.

 

Hej - ze względów organizacyjnych i mały skład osobowy (w zasadzie jednoosobowy, bo wszyscy którzy się deklarowali odpadli :cool: ) przesunąłem wyjazd i zmodyfikowałem nieco trasę - lecę najprawdopodobniej dzisiaj wieczorem i nocuje u znajomych w Olsztynie. 2'go skupiam się na zwiedzaniu Mamerków, kanału mazurskiego oraz kilku innych atrakcji, a na wieczór zjeżdzam ponownie do Olsztyna. Jeżeli masz ochotę możesz do mnie dołączyć jutro rano, wrzuć mi na PW swój numer telefonu i jakoś się dogadamy.

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

specjalnie założyłem profil by może załapać się na tą trasę z kimś. Jeśli nie wyjeżdżam w środę ok 10-11. Jeśli ktoś chce mi towarzyszyć to miło. Mam Fazerkę 600 i bardzo mi odpowiada zakłądane tempo 120km/h....

Tel. 690 024774

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandalf, wróciliście już? Jak było, zapodasz foty? :)

 

 

Mycha - puściłem Ci przecież SMS'a, że wyprawa udana, etc. :biggrin: Co do zdjęć, to będzie mały problem, bo do kufra wrzuciłem kamerę i mam materiał ruchomy, a nie statyczny do obróbki, ale może w telefonu coś zrzucę w wolnej chwili ... W każdym razie przeczekuje deszcze i planuje następne wypady, więc jak tylko sprawy rodzinne mi pozwolą, będę dawał znać. Do tego czasu pozostają krótkie wypady w koło komina :crossy:

 

 

Blackwolf - dzięki za towarzystwo i podrzucenie kilku ciekawych tras :flesje:

 

BDW:

-------

Marzy mi się zwiedzenie MRU, ale ze względu na odległość i wielkość samego obiektu (zwiedzania ok. 2-4 godz., w zależności od wybranej trasy, ja celuje na tą „extra” :) ), to pewnie zrealizuje w okresie wakacyjnym i zaplanuje na 3 dni.

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...