Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie. Pewnie wielu z Was często jeździ wokół komina bezsensownie nawijając kolejne kilometry a gdzieś w podświadomości myślą "fajnie by było gdzieś polecieć na cały dzień większą ekipą" ;) Ja często też mam takie myśli kiedy po raz kolejny pokonuję trasę nad Zegrze albo Żelazowej Woli. Więc pomyślałem sobie żeby zorganizować zgraną grupę z okolic Białołęki (zawsze to bliżej do siebie i łatwiej o spotkanie) chętną na wspólne wypady za miasto. Oczywiście koledzy z innych dzielnic też są mile widziani!!! :) Obecnie jeżdżę Hondą Shadow vt750 c2. Preferuję jazdę do 110 km/h a najbardziej lubię spacerek w okolicach 90-100km/h. Pozdrawiam i czekam na propozycje i zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę lepiej bym nie ujął tego co się dzieje w głowie mojej jak sobie jeżdżę po okolicy. Bardzo chętnie bym się podłączył pod taki wypad, nie za daleko i z prędkością czopperową. Jeżdżę VT600 i myślę że fajnie by było gdzieś pojechać, pozwiedzać jakieś ruinki, obiadek itp. Nie mam dużego doświadczenia w jeżdżeniu w grupie ale myślę że tak na spokojnie, jednodniowe wyjazdy byłyby git. Chętnie bym pojechał pozwiedzać mazowieckie- do takich miejsc jak np. Modlin, może Ciechanów, Warka? Do Żelazowej też chciałbym się kiedyś przejechać, słyszałem że jest bardzo przyjemna. Z mi znanych trasek fajnie się jechało do Czerska i Kampinosu, więc tam też możnaby. Ja jestem z Ursynowa ale to chyba nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę lepiej bym nie ujął tego co się dzieje w głowie mojej jak sobie jeżdżę po okolicy. Bardzo chętnie bym się podłączył pod taki wypad, nie za daleko i z prędkością czopperową. Jeżdżę VT600 i myślę że fajnie by było gdzieś pojechać, pozwiedzać jakieś ruinki, obiadek itp. Nie mam dużego doświadczenia w jeżdżeniu w grupie ale myślę że tak na spokojnie, jednodniowe wyjazdy byłyby git. Chętnie bym pojechał pozwiedzać mazowieckie- do takich miejsc jak np. Modlin, może Ciechanów, Warka? Do Żelazowej też chciałbym się kiedyś przejechać, słyszałem że jest bardzo przyjemna. Z mi znanych trasek fajnie się jechało do Czerska i Kampinosu, więc tam też możnaby. Ja jestem z Ursynowa ale to chyba nie problem.

 

Dopisuję sie do pomysłu, również jestem fanem militariów i wszelkiej maści ruin więc chętnie piszę się na takie wycieczki tematyczne w stylu pojechac , pozwiedzać i coś zjeść. Na mazowszu jest wiele fajnych miejsc do odwiedzenia więc wszystko do oblecenia w jednodniówkach. Wybieram sie do żelazowej woli w weekend majowy, jadę z plecakiem jakby coś. Myślę że rodzaj motocykla nie robi różnicy a tempo jazdy ok 110 km również mi pasuje wiec chętnie się dołączę :)

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ja z zawodu i doświadczenia archeolog, więc bardzo podzielam zainteresowania ruinami. Bardzo chętnie przejadę się do Żelazowej, może namówię moją dziewczynę (też archeolog) to pojedziemy razem? Mamy takie skrzywienie że gdziekolwiek mieszkamy (mieszkaliśmy już chyba w ok. 15 różnych miastach) to jeździmy po okolicy i zwiedzamy archeologię - megality, kurhany, grobowce, itd. W mazowieckiem też jest parę takich miejsc, zamczysko w lesie kampinowskim, ciechanów, jakieś megality chyba też się znajdzie, muszę poczytać...

Edytowane przez Koomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną chodzi zakup wykrywacza metali np. Garrett Ace 250, w zeszłe wakacje robiłem pierwsze podejścia do szukania po plaży i lasach, wrażenia nieporównywalne no może z otwieraniem prezentu za dzieciaka :biggrin: Archeologia zawsze mnie ciekawiła więc może być fajnie. Kurhanów na mazowszu z tego co wiem nie ma za wiele ale jest wiele obieków militarnych jak np. rejony bitwy warszawskiej (znam 3 bunkry), mam fajne miejsce w Tomaszowie Mazowieckim (łódzkie) o nazwie Konewka i jeleń. Poczytaj o tych bunkrach kolejowych, jest co pozwiedzać a to raptem 100 km od wawy w dodatku da się tam wjechac na moto. Kiedyś były nawet filmiki na You Tube. Chodzi za mna kompleks Włodarz (Rise) zamek w Książu ponoć tam miał być testowany napęd projektu Victora Schaubergera. No to się zgadamy :biggrin: mam plan zamków na mazowszu

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez pisze sie na tego typu wypady tym bardziej , że chyba podpasuje tematycznie - jesli chodzi o moto. Moze na poczatek jakieś spotkanko w środku naszej Wawki tak aby wszyscy mieli taki sam dojazd. Może np pod Torwarem. Jeśli to możliwe to poprosze od organizatora na priv nr telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja proponuję zrobić tak, że jak ktoś będzie jechał gdzieś albo organizował to niech wyśle reszcie sms-a na numer tel. Mój jest w profilu. Ja będę jechał do Częstochowy rano w sobotę, więc jeśli ktoś chce się zabrać możemy się ustawić np. przed piasecznem na parkingu koło Leroy Merlin o 8.30 rano. A jutro bym robił krótki śmig przed wyjazdem w traskę, trzeba zobaczyć czy wszystko w porządku z moto po sezonie, także śmignął bym w krótszą traskę, hmm może Modlin albo Zegrze? Jeśli ktoś ma ochotę, możemy się ustawić pod Torwarem, ja będę jechał z Ursynowa. Preferably przed południem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę ma być kiepska pogoda. Tak więc w sobotę jadę się pokrecić z Piaseczna na Sochaczew, Czerwińsk nad Wisła, Wyszogród, Płońsk, Nasielsk i takie tam okolice. Jak ktoś jest chętny to zapraszam, możemy się umówić gdzieś na trasie. Telefon do mnie jest na profilu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyszedł czas na wspólny wypad. Jutro sobota - piękna pogoda czyli idealny moment na wycieczkę. Proponuję spotkanie około 11 i przejazd wspólny np.

http://www.opuszczon...alac-sobanskich http://www.zumi.pl/W...234-235-232-246

 

Powrót przez Błonie, Leszno Puszczę Kampinowską , Nowy Dwór Mazowiecki do Warszawy.

Edytowane przez Nitol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że wycieczka udała się wyśmienicie! ponad 170 km - Pałac Sobańskich w Guzowie, Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Sochaczewie, Żelazowa Wola wraz ze Spa Kampinos i powrót do domu. Kolejna już jutro. Spotkanie ok. 8.30 Yacht Club Wał Miedzeszyński 377 - trasa - Kazimierz, Nałęczów, powrót drugą stroną Wisły przez puszczę Kozienicką. Zapraszam chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...