Skocz do zawartości

UWAGA UWAGA - prosze o przesłanie linku do znajomych


PARD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Mam prośbę do Państwa, prześlijcie link do tego filmu do wszystkich swoich znajomych z prośbą o przesłanie dalej, prowadzać różne szkolenia z bezpieczeństwa ruchu drogowego zawsze przedstawiam to osobom szkolonym i proszę o przesyłanie do innych mam nadzieję że po pomoże to zapobiec wielu tragediom na drodze.

Zaczął się sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_question: Ale o co się rozchodzi :icon_question:

I wybacz Pard, ale pomysł jazdy wózkiem po takiej drodze, w dodatku przez osobę niepełnosprawną nie tylko na ciele (tak to wygląda przynajmniej) jest delikatnie mówiąc - mało rozsądny :blink:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pard, chyba musisz uzupełnić swój wstęp do filmiku, bo ja też Twoich intencji nie łapię...Czekałam, że to może z motocyklistą okaże się mieć coś wspólnego, ale ani nic nie wynika z filmu ani z Twojego opisu do niego...

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Personalnie bardzo współczuje osobom niepełnosprawnym i raczej nigdy nie chciałbym być na ich miejscu. Chyba domyślam się co chciałeś pokazać tym filmem bo przypadek tego chłopaka nie jest odosobniony. Wiele osób niepełnosprawnych ma problem z bezpiecznym poruszaniem się... Owszem film pokazuje trudność i zagrożenie życia tego człowieka ale mimo wszystko to chyba nie ten dział...

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Film ten ma za zadanie zwrócenie uwagi na problem jaki maja osoby niepełnosprawne podczas poruszania się po drogach, jest to rzeczywista sytuacja jaka zastałem na drodze K-19 czyli głównej drodze komunikującej wschodnia Polskę, nic nie jest tu ustawiane !!!!!!!!!i

Intencja tego filmy jest zwrócenie uwagi na fakt po pierwsze nieporadności naszego systemu społecznego, po drugie na uprzedzenie o obecności osób na wózkach na drodze – podobnie jak motocyklistów będzie ich na drodze coraz więcej stąd moja prośba o przesyłanie tego linku do innych znajomych celem zapobiegania wypadkom drogowym, dodatkowe informacje są w opisie pod filmem, za waszą pomoc jedyne co mogę zrobić to dodać link do waszego forum oraz serdecznie podziękować

Tu niestety skutki wypadku z osobom niepełnosprawna

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090814/PODLASKA/37900240

serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...