Skocz do zawartości

Problem z rejestracją


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem już dość dawno speedfighta 2 odrazu po zakupie poszedłem opłacić umowę do urzędu skarbowego i po opłacie chciałem iść zarejestrować i jest problem.

Otóż skuter był kupiony w polsce w salonie jako nowy przez jakąś tam firmę,i w konkursie tej firmy wygrał go koleś który sprzedał go mi i mam umowę kupna sprzedaży z tym gościem i fakturę z tej firmy która kupiła ten skuter ale na tej fakturze jest tylko marka i model skutera i parę innych rzeczy.

W wydziale komunikacji powiedzieli że na fakturze musi jeszcze być numer ramy i że muszę mieć umowę tego faceta z firmą od której wygrał skuter no i nie wiem co teraz zrobić bo facet od którego kupiłem zmienił nr telefonu i nie poradzę się z nim skontaktować.

Prosze o pomoc ew jeśli ktoś czegoś nie rozumiem mogę wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie kupna powinieneś mieć jego adres.Skoro nie masz aktualnego nr telefonu,jedź do niego i załatw sprawę osobiście.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) no i nie wiem co teraz zrobić

 

myśleć przed, nie po

poszukaj porad w wątkach o ciągłości umów. musisz posiadać w oryginale kolejne akty własności, brakuje Ci jednego: między firmą a sprzedawcą. bez tego będziesz mógł sobie pojeździć po sypialni rodziców

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...