Skocz do zawartości

Z Warszawy do Częstochowy 14.04.2012


danon93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako stary szofer proponował bym wam trasę na Radom - Tomaszów Maz lub Opoczno .- Piotrków /bez miasta/ Spokojna trasa Najczęściej po 2 pasy w jedną stronę ew spokojnie bez ruskich tirów . Alternatywnie Radom-Skarżysko kam.-Końskie-Częstochowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajebiscie, panowie dzięki za miłe towarzystwo :)

 

utworzylem konto na

picasaweb.google.com

login: wypadymotocyklowe

hasło: moto1111

 

Proszę aby każdy kto posiada zdjęcia z wypadu wrzucił je do odpowiedniego albumu

Częstochowa, 14.04.2012

w ten sposób wszyscy będziemy mogli przekazywac innym nasze zdjecia z wypadów.

Edytowane przez Mafi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie było naprawdę zajebiście :D musiałem się urwać do Piastowa pod koniec po kasę bo już mi migało ostro :D ten deszcz na początku trochę mnie wystraszył ale dobrze że przeszedł w moment.. to gdzie teraz walimy? :D jak się wypakowałem z kombinezonu i przeciągnąłem to mogę dalej jechać :D

post-59218-0-41780600-1334425548_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh....zazdroszcze. Ja wyjechałem rano w kierunku Targówka, ale po paru km, dałem za wygraną z deszczem. Brak błotnika i jeansy zamiast kombi sprawiły, że płynąłem :( Po 11 było już ładnie...... no nic - liczę, że sie złapiemy na nastepny raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh....zazdroszcze. Ja wyjechałem rano w kierunku Targówka, ale po paru km, dałem za wygraną z deszczem. Brak błotnika i jeansy zamiast kombi sprawiły, że płynąłem :( Po 11 było już ładnie...... no nic - liczę, że sie złapiemy na nastepny raz

ja miałem to samo :dry: zazdroszczę tym, którzy zaryzykowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo :dry: zazdroszczę tym, którzy zaryzykowali...

 

Mnie już skropiło jak wyjeżdżałem z Ursynowa - ale zanim dojechałem na Targówek było już sucho :-)

 

Kłopot będzie tylko z powrotem, bo prognozy na dzisiejsze popołudnie nie są zbyt ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...