Skocz do zawartości

yamaha tdr 125 95r


alex23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy orientuje sie ktos do czego jest zbiorniczek za tylnym kołem w yamaha tdr 125 pod siedzeniem wiem ze leje sie do mieszanki jest jeden mały do płynu hamulcowego a do czego jest ten wiekszy za kołem tylnym????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Płynu chłodzącego zbiornik zbiornika cap2. Stopper3. Screw4. Maksymalny poziom mark5. Minimalny poziom mark12. Usuń tocheck WPR chłodnicy poziom płynu w theradiator. Jeśli to konieczne, dodać sufficientcoolant, aż do napotkania thetop grzejnika i theninstall cap.13 grzejnika. Sprawdź poziom płynu w thereservoir. W razie potrzeby, zbiornika płynu chłodzącego removethe Czapka usuwając śruby i zamknąć korkiem, dodać cieczy chłodzącej do znaku maximumlevel, a następnie zainstaluj thecap, zamknąć korkiem i screw.14. Uruchomienie silnika, a następnie checkthe pojazdu wyciek płynu chłodzącego. Ifcoolant ma przecieki, mają aYamaha pośrednika Sprawdź coolingsystem.15. Zainstaluj cowling, chłodnicy coverand seat.1EAU03747Cleaning elementu filtru powietrza filterelementThe powietrza należy becleaned w odstępach czasu określonych potrzebne okresowa obsługa i lubricationchart. Czyszczenia często elementmore filtr powietrza, jeśli użytkownik jadą inunusually areas.1 mokrej lub miejscach brudnych i zapylonych. Usuń siedzenia. (Zobacz page3-12 miejsce usuwania i installationprocedures).2. Usunąć osłony a i B. (przesączanie 6-6 procedury instalacji pakietu cowling removaland.)3. Zdjąć błyskawicy zbiornik paliwa.

 

 

Tak to przetłumaczył translator google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...