Skocz do zawartości

KLUB - konkrety


micek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ulotka jest spoko :( :( :evil: miciek jak cos to pisz pomorzemy strona jest wypasiona!!!!!!!!! a Micek pamiętasz jak ci mówiłem jak strona ruszy zamieszczasz reklame jednego gosca a on sprzedaje tłumiki szportowe białe klosze do kierunków i fajki taniej more jeszcze cos tam ma powiedz co o tym sądzisz 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA Panowie napisałem do swiata motocykli z zapytaniem czy nie wydrukowali by naszej ulotki na łamach tejze gazety.No i sa szanse ze tak sie stanie.Ale prosze o opinie odnosnie tej ulotki czy to moze tak byc czy nie bo jak sie okazało pozytywnie wypowiedziało sie o tym chyba ze cztery osoby a rerszta spi Panowie czy to logo które jest mozna uznac za oficjale logo klubu czy nie?

 

pomysł ze światem motocykli jest jak najbardziej na miejscu,ulotka też się wszytkim podoba a co do loga to myśle że możemy je uznać za oficjalne, chyba że ktoś ma pomysł na jakieś poprawki.

 

Aha i jeszcze jedno, wstrzymajmy się troche z promowaniem klubu, niech strona będzie uruchomoiona w 100 %, bo tak to lipa jak ktoś obcy wejdzie i zobaczy że połowa działów nie działa :evil: robie co moge żeby to już się naprawde solidnie kręciło

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek napisz na mój pomysł co sadzisz

 

poczekajmy z promowaniem aż będzie gotowe te 3/4 strony, bo tak to zwali się dużo ludzi, zobaczy ze polowa dzialow nie dziala i zrezygnują od razu.. :evil: to samo tyczy sie procesu rejestracji do klubu => w chwili obecnej też trzeba wprowadzić pare nowych rozwiązań żeby w przyszłości jakoś to chodziło

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Panowie

Nikt sie nie odzywa nic sie nie dzieje?Panowie co jest

Zaniosłem chyba 80 ulotek dojednego sklepu i człowiek zajmujacy sie tam sprzedarza doradził mi zeby zrobic raz w miesiacu jakies spotkanie w celu zebrania wiekszej ilosci chetnych i zainteresowanych dołaczeniem do grona klubowiczow.Co wy otym myslicie?

Musiał by kazdy z nas wygospodarowac jakies dwie trzy godzinki raz w miesiacu zeby pojechac na miejsce spotkania i poczekac na chetnych. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema, uwijam się jak moge ze stroną i staram się jeszcze coś przy swoim moto dłubać, ostatnio rame odebrałem z piaskowania i teraz malowańsko :P

 

co do strony to zmieniłem troche koncepcje, mianowicie chodzi mi o strefe mz :arrow: będzie tam tylko dział: historia, modele i galeria. Planuje wykonać drugą stronę , niejakoby podpiętą pod klub poświęconą w całości technicznej stronie mototcykli MZ, czyli żeby nie mieszać tego z klubem zrobie oddzielną strone gdzie będzie można ściągnąć schematy, katalogi, serwisówki itp. Myśle że tak będzie lepiej, oczywiście link do tejże strony znajdzie sie w widocznym miejscu na stronie klubowej i odwrotnie. W tej chwili najważniejszą rzeczą jaką musze zrobić to stronicowanie księgi gości jak i listy klubowiczów łącznie z info o każdym z nich, bo widzicie, że jeszcze kilka wpisów i strona będzie miała pare metrów długości.. ;) w każdym bądź razie cały czas dłubie, może tego za bardzo nie widac ale nie olewam tematu, uwieżcie mi

 

krzychuk, co do tych spotkań to troche ciężko będzie ze względu na odległości jakie Nas , klubowiczów dzielą, myśle że damy powera niedługo i rozreklamujemy się w necie no i może w ŚM, zresztą może zróbmy liste miejsc w necie gdzie moglibyśmy się zareklamowac za free, ma ktoś jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...