Skocz do zawartości

Aprilla RS 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam taki lekki dylemat i prosiłbyś szanownych forumowiczów o pomoc. Otóż w tej chwili mam Simsona SR 50 CE(wersja z rozrusznikiem), zawiozłem go do mechanika który zażyczył sobie 1100 zł z czego części to ok 200 zł i w tej chwili mam silnik w częściach, mam zamiar wymienić w nim wszystko tak żeby pochodził jeszcze drugie tyle co chodził(od 88 roku wymieniane były tylko pozrywane linki, silnik calutki oryginalny) i jeżeli będzie już wyremontowany to zamieżam go sprzedać za jakieś 2800-3000 zł, mam nadzieję że mnie nie wyśmiejecie no ale przeglądałem ogłoszenia i po tyle chodzą takie perełki no i teraz moje główne pytanie. Po sprzedaży simsona będę miał do dyspozycji jakieś 4200-4700 zł które będę chciał przeznaczyć na Aprille RS 125, jak dobrze wiemy za taką kwotę nie kupi się nowej Aprilli tylko no już z latami na karku i powiedzcie mi czy takie coś się w ogóle opłaca. Przepraszam za mylący początek tematu i proszę o pomoc, pozdrawiam.

Edytowane przez Chmielek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilki to dobre sprzęty , mało awaryjne za tą kase co masz spokojnie jakąś rs wyrwiesz ale popatrz też na yamaszki tzr też dobre sprzęciki. Mozesz też kupić coś typu romet Division mimo zę nowe to jednak chinol, więc postaw lepiej na yamahe tzr lub aprilke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chińczyki odpadają. Simson niemiecki i 24 lata bez najmniejszego problemu jeździł, to aż trudno sobie wyobrazić. Po 1, dzięki za pomoc Tayo :) Po 2, interesuje mnie motor tak max do 4500 zł i żeby było czuć tą namiastkę prawdziwego ścigacza, żeby wyglądał tak jak ścigacz itd. Możecie mi coś jeszcze polecić w takich granicach cenowych? I co sądzicie o tej cenie za simka? Nie przesadzam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...