Skocz do zawartości

V Lubelskie Ridersowe Otwarcie Sezonu


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie prosze nie krytykowac mi tutaj nikogo i niczego. Chcecie to jedźcie nie chceice to nie jedźcie mnie to wali. Ja mam swoje zdanie ktroego glosno nie wypowiadam. Głośno wypowiem tylko że zloty na marinie były kiedyś dawno dawno temu w Lublinie organizowane przez ....(cenzura) ale podejrzewam że większośc z was w tamtyych czasach nie uczestniczyła tak w życiu motocyklowym!

 

A jakim to prawem zabraniasz komukolwiek krytyki??

Nikt nikogo nie obraża, lecz kulturalnie wyraża swoją opinie.

To nie PRL czy inny ustrój totalitarny że za krytykę szło się za kratki :)

Jedni mogą ten zlot krytykować a drudzy chwalić, takie to są prawa demokracji.

Póki co nikt nie napisał nic obraźliwego w tym temacie więc nie rozumie Twojego oburzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie oburzam! Napisałem przecież że opinie na temat otwarcia mnie walą! I to kto tam pojedzie lub nie z takich lub innych względów. W sumie racja krytykujcie i chwalcie sobie ile wlezie, po to forum i wolnośc słowa. Wg mnie poporostu nie ma o czym dyskutowac, ale droga wolna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli tylko będę w Polsce to wjeżdżam.

ps. tłucze mi sie w głowie jakies przysłowie o ptaku kalającym własne gniazdo.....ale nie pamietam.

a krytyka powinna byc konstruktywna, pamiętam jeszcze z (TFU!!!) korporacji..narzekac każdy potrafi. pomóc przy organizacji już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]ps. tłucze mi sie w głowie jakies przysłowie o ptaku kalającym własne gniazdo.....ale nie pamietam.

a krytyka powinna byc konstruktywna, pamiętam jeszcze z (TFU!!!) korporacji..narzekac każdy potrafi. pomóc przy organizacji już nie.

 

"zły to ptak co własne gniazdo kala" - przyslowie bardzo dobrze pasujace, do tego, co tu jest wyprawiane :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba czegoś ktoś nie zrozumiał...

Jednego wali co ludzie mówią drugi o ptakach jakichś prawi morały, takie czy inne komentarze nie są na miejscu.

Doceniam jak zresztą napisałem wasz wkład organizacyjny, pochłonięty czas ale uszanujcie odmienne zdania.

Życzę wielu sukcesów i wielu udanych złotów zarówno organizacyjnie jak i imprezowo :)

PS światełko w tunelu się pojawiło i możliwe że się wybiorę na piątek i sobotę :D

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to byłem tylko na paradzie, bo później pogoda nie była zbyt fajna (deszcz) :| Parada tak sobie, trochę gorzej z organizowana, pod względem bezpieczeństwa) niż na Motosercu... Ale dało radę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...