Skocz do zawartości

V Lubelskie Ridersowe Otwarcie Sezonu


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Juz piaty raz Riders organizuje otwarcie nad Zalewem Zemborzyckim... nie bede tu wklejal programu, bo wszystkie informacje znajdziecie na http://www.riderspub.pl/ .

 

Pozdrawiam. R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy co? Zalozyliscie komitet krytyki lokalnych otwarc sezonu?

 

Osobiscie nie bywam, poniewaz nie widze sensu uczestnictwa w zlocie, ktory odbywa sie 3 minuty jazdy od domu... ale pochwalam istnienie tych zlotow i zawsze kibicuje Manszom. Nie sadze, ze sa tragiczne, ale niezaleznie od ich poziomu... sa to imprezy w naszym miescie i chocby dla jego rozwoju [nawet w tym aspekcie] warto trzymac jezyk za zebami :mellow:

 

Czesto bywa, ze chwali sie byle wiejskie spedy, a imprezy na wlasnym podworku to juz glosno krytykuje. :icon_question: :icon_question: :icon_question:

 

I pewnie bieda ten zlot, bo nie widzialas tam scietego koguciego lba... mozesz poszukac snietej ryby w zalewie, bedzie fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy co? Zalozyliscie komitet krytyki lokalnych otwarc sezonu?

 

Osobiscie nie bywam, poniewaz nie widze sensu uczestnictwa w zlocie, ktory odbywa sie 3 minuty jazdy od domu... ale pochwalam istnienie tych zlotow i zawsze kibicuje Manszom. Nie sadze, ze sa tragiczne, ale niezaleznie od ich poziomu... sa to imprezy w naszym miescie i chocby dla jego rozwoju [nawet w tym aspekcie] warto trzymac jezyk za zebami :mellow:

 

Czesto bywa, ze chwali sie byle wiejskie spedy, a imprezy na wlasnym podworku to juz glosno krytykuje. :icon_question: :icon_question: :icon_question:

 

I pewnie bieda ten zlot, bo nie widzialas tam scietego koguciego lba... mozesz poszukac snietej ryby w zalewie, bedzie fajnie ;)

Komitetu nie zakładaliśmy z Marthy.

Jednak zarówno ja jak i Ona mamy prawo wyrazić swoją opinie.

Impreza zrobiła na mnie negatywne wrażenie, może to był jeden incydent , ale cóż w pamięci zostało.

A że lokalna nie znaczy że kazdy musi klaskać i bić pokłony.

Jest cała kupa małych imprez, którym ta Lubelska jeszcze długo nie dorówna.

Są zloty na które jadę już któryś rok z rzędu i bawię się zajebiście, mimo iż są kawałek drogi i są to małe imprezy lokalne ;)

Pozdro Robciu i zapraszam na wycieczkę na Roztocze. Na podlasiu już że mną byłeś i chyba się podobało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy co? Zalozyliscie komitet krytyki lokalnych otwarc sezonu?

 

Osobiscie nie bywam, poniewaz nie widze sensu uczestnictwa w zlocie, ktory odbywa sie 3 minuty jazdy od domu... ale pochwalam istnienie tych zlotow i zawsze kibicuje Manszom. Nie sadze, ze sa tragiczne, ale niezaleznie od ich poziomu... sa to imprezy w naszym miescie i chocby dla jego rozwoju [nawet w tym aspekcie] warto trzymac jezyk za zebami :mellow:

 

Czesto bywa, ze chwali sie byle wiejskie spedy, a imprezy na wlasnym podworku to juz glosno krytykuje. :icon_question: :icon_question: :icon_question:

 

I pewnie bieda ten zlot, bo nie widzialas tam scietego koguciego lba... mozesz poszukac snietej ryby w zalewie, bedzie fajnie ;)

 

Jak już pisał Aftys, żaden z nas komitet.

Byłam na tym zlocie przez 2 ostatnie lata i więcej tam nie pojadę. Pierwszym razem impreza była nieudana, dlatego pojechałam za rok i nic się nie poprawiło.

Więc mam to święte prawo, że mogę mówić o tej imprezie to co uważam za słuszne. I na pewno nie będę trzymać języka za zębami ;)

Paliwo teraz drogie, więc lepiej zalać bak niż jechać na ten 'zlot'.

 

To, że mamy jeden lokal w Lublinie, który bierze się za organizację czegoś takiego, nie znaczy, że wszyscy Lubelscy motocykliści mają ich całować po piętach i być wdzięcznym, ze w ogóle taka impreza jest w Lublinie.

 

Już WGM Łęczna zrobili lepszą imprezę, którą swoja drogą mogę polecić.

Na naszej wschodniej części jest wiele zlotów na które na prawdę warto pojechać.

Niestety Lublin do nich nie należy.

 

I to nie przez brak ściętego koguciego łba Robciu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie macie prawo do wlasnych opinii [nie neguje tego], jednak mi chodzi o cos zupelnie innego... nie zasmiecajmy wlasnego podworka. Zalozmy, ze ktos np. z Chelma planuje wybrac sie do naszego miasta na otwarcie i zaglada tutaj - przeczyta ten 'totalny zjazd' i nie przyjedzie, a byc moze on bawilby sie swietnie i jego opinia po zlocie bylaby zupelnie inna.

 

Nie uczestnicze, jak juz pisalem, ale nie jest mi obojetne to, czy mamy nasze lubelskie otwarcie czy nie mamy... powinno byc i mam nadzieje, ze grupa zadowolonych uczestnikow jest wielka :flesje:

 

W kazdym roku nad zalew przyjezdza sporo ludzi i nie sadze, ze nikomu sie nie podoba. Nikt nikogo nie musi calowac po pietach i wracac, jezeli sie nie podobalo, ale po raz piaty otwarcie lubelskie mamy i bardzo dobrze... trzymajmy kciuki za innych, organizujmy cos sami i nie narzekajmy, bo i tak malo sie tu w ogole dzieje. Dbajmy o rozwoj lokalny w kazdym aspekcie, a wszystkim nam wyjdzie to na dobre.

 

Co do Roztocza... dziekuje za zaproszenie, jezdze co najmniej kilka razy w roku - dla mnie to niesamowicie piekna kraina. Malo mam teraz czasu, ale watek monitoruje. Tomek... Podlasie podobalo mi sie nie dlatego, ze i Ty tam byles :icon_razz:

 

3majcie sie! R. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka można się wybrać.

Kalendarz mam zapchany innymi imprezami raczej koleżeńskimi niż komercyjnymi które dużo bardziej mi się podobają.

Nie będę krytykował bo wiem co to znaczy organizować zlot.

Mimo wszystko zapraszam na lubelszczyznę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze każda impreza znajdzie swoich zwolenników i przeciwników. Podzielam opinię Robcia i osobiście na tutejszy zlot nie wbijam, co najwyżej podjeżdżamy popatrzeć co się dzieje itp.

 

Pamiętać należy że zawsze następny zlot może być lepszy niż ostatni- akurat historia lubelskich imprez motocyklowych nie ma zbyt długiej tradycji więc też trzeba dać trochę czasu na dotarcie pewnych elementów. Jeżeli kiepska opinia będzie się pojawiać regularnie to i tak życie szybko zweryfikuje pomysły organizatorów poprzez spadek frekwencji. A prawda jest taka że tylko Raidersom chciało się coś takiego w ogóle zacząć organizować i za to duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę się wybrać, ale patrząc na wasze opinie chyba zrobię tak jak .smoku.... Przejadę się, jeżeli będzie warto zostawać to przekimam się u rodzinki, jeżeli nie to się zawinę do domu...

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę się wybrać, ale patrząc na wasze opinie chyba zrobię tak jak .smoku.... Przejadę się, jeżeli będzie warto zostawać to przekimam się u rodzinki, jeżeli nie to się zawinę do domu...

 

Pozdrawiam. :)

 

Nie patrz na kilka subiektywnych opinii, jezeli masz ochote jedz, zostan i baw sie dobrze. Smoku i ja mieszkamy tak blisko zalewu, ze nie widzimy sensu rozkladania namiotow i spania w nich 3 minuty drogi od domu.

 

Piate otwarcie i nie widac malejacej liczby uczestnikow, wiec jest tez wielu zadowolonych. Nie mam w tym zadnego interesu, ale osobiscie zapraszam Cie do Lublina na otwarcie [i nie tylko].

 

Pozdr. R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no WGM łęczna w zawieprzycach zlocik zrobili całkiem ok ;]

 

Na dniach postaram się dowiedzieć co i jak...:)

 

 

Robcio, wybieram się ale raczej nie pod namiot... Jeżeli będzie pozytywna impreza to przekimam się poprostu nad Zalewem u rodziny...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie prosze nie krytykowac mi tutaj nikogo i niczego. Chcecie to jedźcie nie chceice to nie jedźcie mnie to wali. Ja mam swoje zdanie ktroego glosno nie wypowiadam. Głośno wypowiem tylko że zloty na marinie były kiedyś dawno dawno temu w Lublinie organizowane przez ....(cenzura) ale podejrzewam że większośc z was w tamtyych czasach nie uczestniczyła tak w życiu motocyklowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...