Skocz do zawartości

Ciekawe trasy w okolicy


IronAngel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alfa już jest sławna, zdjęcia bez pozwolenia nam robi.

Evo jeszcze nie spotkałem, podobno jeszcze jakiś żółty leon gdzieś się w tamtych okolicach kręci...+ srebrna vectra w Bielsku

 

A na co im takie fury, są głęboko nastawieni na zarabianie:/

 

Na krajowej 2-ce w okolicach Siedlec - vectry,

ostatnio mondeo combi na warszawskich nr. Może ktoś jeszcze uaktualni mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja ostatnio robiłem tresę:

Łosice-Siedlce-Sokołów Podlaski-Repki-Drohiczyn-Siemiatycze-Sarnaki-Łosice

w sumie wyszło około 130km.

Ja moim odkurzaczem niewiele mogłem zdziałać ale czymś większym napewno by się fajnie jechało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna traska, tylko trzeba dobrze godziny i kierunek dobrac, bo jak jedziesz po poludniu w odwrotną stronę to pod słońce cały czas:)

Teraz trochę drogę Siedlce-Łosice remontują to miła traska się robi.

 

W tym kierunku standardzik - Siedlce-Łosice- Międzyrzec-Siedlce - taka szybka traska,

Siedlce-Korczew-Mogielnica i do wyboru lewo lub prawo - Drohiczyn bądź Soko i do Siedlec. Teraz od Korczewa nowy dywanik.

Siedlce - Węgrów- Łochów- M.Maz.-Siedlce - w miarę, trochę droga słaba momentami.:)

 

Może kolega z Łosic coś dorzuci, np. na Grabarkę fajną traskę, ew. wzdłuż Bugu również ciekawie.

 

Ja ostatnio robiłem tresę:

Łosice-Siedlce-Sokołów Podlaski-Repki-Drohiczyn-Siemiatycze-Sarnaki-Łosice

w sumie wyszło około 130km.

Ja moim odkurzaczem niewiele mogłem zdziałać ale czymś większym napewno by się fajnie jechało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słońca to ciemna szybka w kasku daje radę ;) o Grabarkę zawsze by było warto zachaczyć a jeszcze bardziej o Hajnówkę.Nowego dywaniku

od Korczewa jeszcze nie widziałem.

W następnym sezonie wybieram się w trasę :

Łosice-Siemiatycze-Bielsk Podlaski-Białystok-Augustów-Łomża-Zambrów-Sokołów Podlaski-Siedlce-Łosice :)

Niewiem tylko jaka jest droga bo nigdy jeszcze nie jeździłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łysy31

Alfa już jest sławna, zdjęcia bez pozwolenia nam robi.

Evo jeszcze nie spotkałem, podobno jeszcze jakiś żółty leon gdzieś się w tamtych okolicach kręci...+ srebrna vectra w Bielsku

 

A na co im takie fury, są głęboko nastawieni na zarabianie:/

 

Na krajowej 2-ce w okolicach Siedlec - vectry,

ostatnio mondeo combi na warszawskich nr. Może ktoś jeszcze uaktualni mnie

Zarobili by, jak by Straż Miejska dostała takie uprawnienia :banghead: , myślicie że policji chce się tylko śmigać i MKK wystawiać :blink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obeznany w uprawnieniach, ale wiadomo policjant też człowiek, a ludzie bywają różni. Bez obrazy łysy31.

 

Zarobili by, jak by Straż Miejska dostała takie uprawnienia :banghead: , myślicie że policji chce się tylko śmigać i MKK wystawiać :blink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedlce-(jest kilka km słabej nawierzchni)-Mokobody-Węgrów-(uwaga na Mondeo!)-łochów-Stanisławów-Mińsk Maz-Siedlce. Jak chcesz szybciej polatać to z Mińska warto pojechać na Grójec, na wysokości Słomczyna są fajne, szybkie łuki, takie na ponad 200... :)

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rejonie Sokołowa, Fiat Bravo WR..., wczoraj miałem przyjemność obejrzeć krótki filmik o mnie:)

Siedlce-(jest kilka km słabej nawierzchni)-Mokobody-Węgrów-(uwaga na Mondeo!)-łochów-Stanisławów-Mińsk Maz-Siedlce. Jak chcesz szybciej polatać to z Mińska warto pojechać na Grójec, na wysokości Słomczyna są fajne, szybkie łuki, takie na ponad 200... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę jeszcze polecić niedługą traskę na Mielnik (kierunek Siemiatycze), zwłaszcza drogą przez Maćkowicze, Osłowo (na krzyżówce w prawo, w lewo na Grabarkę) bo wiedzie tuż nad samym Bugiem (chociaż teraz przez krzaki i drzewa można tego nawet nie zauważyć) no i na Grabarkę też blisko. Okolica całkiem fajna na odpoczynek, drogi też ok, tylko sam Mielnik wita dziurami :dry:

 

 

W rejonie Sokołowa, Fiat Bravo WR..., wczoraj miałem przyjemność obejrzeć krótki filmik o mnie:)

 

widocznie masz zadatki na gwiazdę filmową :biggrin: a chociaż zbiłeś punkty po majówce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajna traska:), a mam mam. Jeszcze jeżdzę na krawędzi:) ale niedługo zbiję.

 

 

mogę jeszcze polecić niedługą traskę na Mielnik (kierunek Siemiatycze), zwłaszcza drogą przez Maćkowicze, Osłowo (na krzyżówce w prawo, w lewo na Grabarkę) bo wiedzie tuż nad samym Bugiem (chociaż teraz przez krzaki i drzewa można tego nawet nie zauważyć) no i na Grabarkę też blisko. Okolica całkiem fajna na odpoczynek, drogi też ok, tylko sam Mielnik wita dziurami :dry:

 

 

 

 

widocznie masz zadatki na gwiazdę filmową :biggrin: a chociaż zbiłeś punkty po majówce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Fajna trasa, tak dla turystyka enduro: Siedlce - Korczew - (trochę gorszego asfaltu, brak asfaltu) - Kózki z Kózek prosto na Serpelice do m. Zaburze. W zaburzu prom do Mielnika (bardzo sympatyczny "kierowca" sternik promu. Z mielnika na Siematycze, rondo na Lublin (Łosice) przed mostem na Wólkę Nadbużną na Ogrodniki,(trochę fajnego szutru) Klekotkowo dalej do Drohiczyna. Jest prom do Korczewa ale trzeba trafic w odpowiednie godziny :dry: . Ja nie trafiłem i pojechałem dalej: Fronkopol, Mogielnica, Korczew. Dalej do .....domu do Siedlec. Bardzo malownicza traska nie na śmiganie a na delektowanie się widokami. Razem ok. 165 km.

Edytowane przez OzMar72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...