Skocz do zawartości

I Ogólnopolski Zlot Yamaha Royal Star Venture – „Dobieszków 2012”


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dyzio & Evi (dwie osoby i kochanka) :rolleyes:

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WAŻNA !!!! informacja

niestety z ważnych powodów odwołuje wrześniowe spotkanie , na obecną chwilę nie mam czasu na organizacje i uczestnictwo

oczywiście spotkanie dla chetnych może się odbyć ale ktoś inny musi się tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejka, proponuję u mnie na działce - jak będą chętni, to pisać, zamieszczę linki ciekawych miejsc w pobliżu.

Pozdrawiam WSZYSTKICH!

Dyzio

 

Ps. Działka jest pomiędzy Grodziskiem Maz. a Mszczonowem - gm. Żabia Wola.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze domków nie rezewowałem...

 

Korasrz, co do działki wyślę Ci na PW.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szanowni Państwo, byłem osobiście w zamku krzyżackim w Przezmarku.

Było zarąbiście, sami popatrzcie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_krzy%C5%BCacki_w_Przezmarku

http://www.powislanska.hg.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=68

Ponieważ znam właścicieli możemy zrobić tam zlot i nocować na wierzy :)

Myślę, że można by było w przyszłym roku się tam spotkać.

Pozdrawiam!

Dyzio

 

Ps. Co ze spotkaniem jesiennym? Czy Ktoś kontynuuje temat po Maciejce?

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, byłem osobiście w zamku krzyżackim w Przezmarku.

Było zarąbiście, sami popatrzcie:

http://pl.wikipedia....ki_w_Przezmarku

http://www.powislans...id=57&Itemid=68

Ponieważ znam właścicieli możemy zrobić tam zlot i nocować na wierzy :)

Myślę, że można by było w przyszłym roku się tam spotkać.

Pozdrawiam!

Dyzio

 

Ps. Co ze spotkaniem jesiennym? Czy Ktoś kontynuuje temat po Maciejce?

 

Miejsce bajeczne.

To może zróbmy tam tegoroczny zlot? Ja się piszę jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam! Jak zlocik byłby po 16-09 to się piszę.

A teraz moto już spakowane jutro wyruszam w traskę wracam 15-09 poniżej przedstawiam traskę którą chcę przejechać Gwiazdą

1.Bogatynia - Pilzno - Salzburg - Zell am See;

2. Zell am See- Bruck an der Grossglockner - Heiligenblut - Winklern - Lienz - Mittersill - Zell am Ziller - Schiltters - Wattens Atrakcje: Hochalpenstrasse ~2800mnpm, język lodowca,

3 . Wattens - Feldkirch

4.Feldkirch- Vaduz [Liechtenstein] - Chur - Andermatt - Martigny

5.Martigny - Aosta - T1 tunel pod MtBlanc - Chamonix MtBlanc - Genewa. Lub zaleznie od pogody przez górki do wylotu tunelu T-1

6.Genewa - La Thuile - Bourg Saint Maurice - Albertville - Grenoble.

7. Grenoble - Vizille - droga Napoleona - Nicea - wzdłuż riwiery francuskiej - Monaco - Mte Carlo - Savona. Atrakcje: riwiera, droga Napoleona, Monaco, droga nadmorska wzdłuż riwiery.

8. Prom Savona - Bastia [Korsyka] godzina 7:oo - meta godzina 11.3o Trasa: Bastia - Ghisonaccia

 

9-12 Poznajemy Korsykę i troche lenistwa na plaży

Trasa 1 - Ghisonaccio - Porto Veccio - Bonifaccio - Figari - Solenzara - Ghisonaccio

Trasa 2 - Ghisonaccio - Propriano - Ajaccio - Ghisonacc

Trasa 3 - Ghisonaccio - Vivario - Corte - Calacuccia - Evisa - Calvi - L`lle Rousse - Corte - Ghisonaccio

Trasa 4 - Ghisonaccio - Macinaggio - Rogliano - Centuri - Pino - Nonza - St Florent - Oletta - Ghisonaccio 297 km

13. Prom Bastia - Livorno

14-15-16 Livorno - powrót do domu Ferrara, Wenecja, Wiedeń, Praga, Bogatynia

 

Do zobaczenia na ewentualnym zlocie .................. lub do następnego postu po powrocie :)

Edytowane przez mosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...