Skocz do zawartości

I Ogólnopolski Zlot Yamaha Royal Star Venture – „Dobieszków 2012”


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He, he, he...

Tak myślałem, miałem napisać z przekory, że to moja jest na zdjęciu, ale się powstrzymałem :)

Oczywiście tylko dla tego, że mi brakuje szparunków na owiewce ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czas podać szczegóły naszego spotkania

miejscowość- Sielpia Wielka ośrodek wypoczynkowy ' KAPRYS ' 26-200 Końskie ul. Relaksowa 9 tel 694-276-969 lub 41/372-46-12

termin spotkania to 25-27 maj 2012r

pod tymi telefonami należy rezerwować miejsca , każdy we własnym zakresie

hasło które nalezy podać to VENTURA

ośrodek posiada domki , każdy domek to , 2 pokoje 2 osobowe , + łazienka i kuchnia . Lazienka to standard -kibelek , umywalka i prysznic

kuchnia to lodówka , kuchenka ,czajnik , jakieś naczynia typu talerzę kubki.

jest możliwosć załatwienia śniadań w cenie 10 - 15 zł , obiadu w cenie 20 - 25 zł możliwość wyboru menu

możemy zorganizować ognisko i grill - produkty spożywcze na te imprezy przywozimy ze sobą , alkohole nisko i wysoko %. również

Na miejscu są sklepy ale repertuar nie powala , lepiej zabrać ze sobą co kto lubi.

koszt wynajęcia domku to 150 zł doba za cały domek

wstępnie zarezerwowałem 6 domków co daje miejsce dla 24 osób , jakby się okazało że jakims cudem będzie nas wiecej to da się jeszcze miejsca załatwić

za jakiś czas podam mapkę dojazdu

proszę o informacje o rezerwacjach , mogą być całe rodziny pieski równiez

osrodek jest kameralny , domki stoją w dwóch szeregach środkiem biegnie aleja, motocykle trzymamy pod domkiem, ośrodek jest zamykany będziemy mieli klucz do bramy

prosimy o szybkie podjęcie decyzji i rezerwowanie miejsc

Edytowane przez maciejka 750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21-24 05 mam Zjazd krajowy ZZ w Korytnicy nad jeziorem Hańcza(gdzieś koło Szydłowa) więc zamiast autkiem pojadę Ventką z Korytnicy do Sielpi jakies 90km.

Konkretną odpowiedź dam 5 maja. Na pewno przyjadę sam bez plecaka psa itd.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejka, na nas możesz liczyć :) - o ile moja praca na to pozwoli, na razie w grafiku mam wolny weekend :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA:

01. Maciejka

02. Najka (plecaczek Maciejki)

03. Mosiu

04. Dyzio - Radek

05. Evi – Ewelina (plecaczek Dyzia)

06. Andriej.P

07. Korsarz (sobota bez noclegu)

08. Sawtom

09. Kasia (plecaczek Sawtoma)

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

 

 

 

Będę tą listę edytował.

Ale z doświadczenia wiem, że wskazane było by wysyłanie info PW do Maciejki, która zawierała by:

1. imię i nazwisko + nick z Forum,

2. planowana trasa i czas dotarcia,

3. telefon kontaktowy,

Te trzy punkty są niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa, różne rzeczy zdarzają się po drodze i dobrze było by mieć jakiś kontakt ze sobą na wszelki wypadek. Nie mówię już o powiadamianiu wskazanej osoby (np. Rodziny), ale przynajmniej między sobą w przypadku jakiejś awarii czy czegokolwiek, bo o najgorszym nie myślę, a mieliśmy już przy okazji innych zlotów "mnóstwo atrakcji".

 

Zresztą uważam, że w ogóle powinniśmy się w ramach tzw. Klubowej pomocy na trasie, wymienić telefonami kontaktowymi, tak aby można było spokojnie zadzwonić i pogadać. Mi np. pomógł Kolega z Piły – obejrzał samochód o którym myślałem i nie jechałem na darmo 400km. Mam nadzieję, że na zlot przyjedzie i będę się mógł wreszcie zrewanżować :)

Edytowane przez Dyzio77

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...