Skocz do zawartości

Dopasowanie zegarów do motocykla


dawid313
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem, że mamy na Forum prawdziwych speców od motocykli w każdym calu, tak więc chciałbym się poradzić jakie zegary mogę zamontować do YAMAHA XS400 '90r? Słyszałem że oprócz oryginalnych będą pasować od kilku niemalże bliźniaczych modeli, jednak nie wiem które mają takie samo mocowanie. Znalazłem na popularnej stronie aukcyjnej zegary od tego modelu ale dużo starszego rocznika (mają inny kształt) ale nie wiem czy będą pasowały, poza tym zostały wystawione za niebotyczną cenę mimo złego stanu. Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XS400DOHC 1982/87 nie ma żadnego bliźniaczego modelu jak jego poprzedniczka XS250/360/400 OHC

motocykl z dosyć awaryjnym silnikiem z powodu wady konstrukcyjnej układu smarowania i nie powinno być problemu z zegarami na rynku wtórnym.

 

na rynku niemieckim za używkę 39eurynek

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

XS400DOHC 1982/87 nie ma żadnego bliźniaczego modelu jak jego poprzedniczka XS250/360/400 OHC

motocykl z dosyć awaryjnym silnikiem z powodu wady konstrukcyjnej układu smarowania i nie powinno być problemu z zegarami na rynku wtórnym.

 

na rynku niemieckim za używkę 39eurynek

 

co masz na myśli odnośnie tego smarowania ?? mam taki motocykl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę że nie mam problemu ze smarowaniem w motorze, przynajmniej nic takiego nie zauwazyłem

 

Jeżeli normalnie eksploatujesz silnik to nadal nie będziesz ich miał. Problem pojawia się w okolicach czerwonego pola na obrotomierzu.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...