Skocz do zawartości

moja suza do oceny:)


kubis-com
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzyjcie i wyraźcie swoja opinie co byście dodali a co zmienili i jak ogólnie się wam podoba

 

zwolenników oryginalnych malowani nie pytam bo chyba znam odpowiedz:))

 

i sorry że wrzuciłem post trochę nie do tego działu ale jestem nowy i jeszcze mi ciężko się we wszystkim połapać

post-60039-0-99036100-1331118683.jpg

post-60039-0-32878500-1331118708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostała mocno, kupiłem uszkodzona, lagi i półki są wymienione na nowe(to jaszcze stara fotka)

opony zmienione na pilot power 2ct, zadupek jest ale wtedy latałem ze swoja panią :)

tarcza sportowa z przodu TRW

tył taki zostaje

odważniki już też zmieniłem na normalne czarne z przodu i stylu

 

chyba muszę wsadzić aktualną fotkę żeby nie było nieporozumień:)

Edytowane przez kubis-com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, koledzy powiedzcie jak się jeździ tym sprzętem bo nie mam porównania a bardzo mi się podoba, jeżeli możecie porównać suzi do r1 lub cbr 954 to będe miał jakiś obraz. Powiecie oczywiście aby się przejechać ale szukał jakiejś opini na zachęte. To co słyszałem o suzi to że mają specyficzną pracę silnika........

 

dzięki i pozdrawiam

 

No właśnie ona jest cała oklejona czy tylko tak wygląda, a jeżeli tak to z ciekawości drogi taki gwizd żeby całe moto wykleić w carbonie.

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, koledzy powiedzcie jak się jeździ tym sprzętem bo nie mam porównania a bardzo mi się podoba, jeżeli możecie porównać suzi do r1 lub cbr 954 to będe miał jakiś obraz. Powiecie oczywiście aby się przejechać ale szukał jakiejś opini na zachęte. To co słyszałem o suzi to że mają specyficzną pracę silnika........

 

dzięki i pozdrawiam

Zakupiona w zimie, dopiero 100 km zrobione i jak narazie spoko ale jest jeszcze zimny asfalt:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...