Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, luźny wątek spotkaniowo-imprezowy


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do terminu to ja również optuje za drugą połową maja bo weekend 1-3 mam już zajęty .Miejsce obojętne (gdzie trzeba tam dojade :) )

Edytowane przez zajcow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W wolne majowe dni wybraliśmy się na południowy wschód w okolice Hrubieszowa , agroturystyka praktycznie nad samą granicą Polsko Ukraińską, Bug płynie około 200m od gospodarstwa cisza , spokój , warunki super , jadła wszelakiego wbrud , kuchnia regionalna bardzo smaczna , pokoje z łazienkami ceny przystępne miejsc na około 30 osób

rozmawiałem z gospodarzami bardzo chętnie ugoszczą motocykle . warto zapamiętać to miejsce i wykorzystać na mini zlocik

to tak jakby ktoś potrzebował ciekawe miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak sobie myślę , żeby nasze wrześniowe spotkanie upamiętnić jakąs blachą lub naszywką coś co zostawi trwałą pamiątkę

tylko że koszt wykonania matrycy jest duzy i dla 15 - 20 znaczków nie opłacalny

może ktos z Was ma dojście do tanich producentów ?

projekt znaczka czy naszywki już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szanowni Państwo, to jak z tym naszym spotkaniem i zakończeniem sezonu?

Pytam, bo to już najwyższy czas coś pomyśleć…

Chyba, że zakończenie sezonu połączymy ze Zlotem Pingwinów, tylko gdzie teraz kupić zimówki i łańcuchy do Ventki???

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

aby nie zaśmiecać wątku z listą i nie tworzyć nowego tematu, wszelkie inne informacje i spostrzeżenia oraz wnioski i uwagi

dotyczące zlotu możemy pisac w tym temacie

coś na zimowe wieczory do przemyślenia

co chcemy zwiedzac?, czy tylko bliskie okolice?, czy też coś dalej np.Sandomierz?

Bałtów, zalew, Opatów, muzeum Orła białego,?

a może inne miejsca?

dawajcie propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...