Skocz do zawartości

Motocykl zimą...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja ostatnio latałem po lesie i ogólnie było ciepło, tylko trzeba by rzadszy olej do zawiechy lać (temperatura około -15) bo strasznie twardo i właśnie marzły stopy, miałem na nogach zwykłe bawełniane skarpety i na to grube wełniaki narciarskie w butach enduro i po godzinie jazdy nie czułem palców pomimo ciągłego nimi poruszania :) Chyba trzeba poszukać jakichś podgrzewanych skietów

 

 

moze coś takiego : http://sprzedajemy.pl/podgrzewane-skarpety-zimowe,1105

 

Testował ktoś może skarpety neoprenowe ? Wiem, że w sportach zimowych zdają egzamin ale tam ciągle się nogami rusza

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ja testowałem nie raz ogrzewacze chemiczne. Bajkowa sprawa. To cudo kosztuje 7zł za parę, przyklejasz rzepem do skarpety na wysokości śródstopia i grzeje przez max 5 godzin.

 

ciepło, przyjemnie.

http://www.sklep-presto.pl/product-pol-13358-Ogrzewacze-chemiczne-do-stop-10-par-Little-Hotties.html

 

można też kupić ogrzewacze wielorazowego użytku, ale moim zdaniem sie nie opłaca. Grzeją bardzo krótko, a po użyciu trzeba je wygotować, co może być problematyczne.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekać ze skarpetami na procesy gnilne one wydzielają ciepło. Podziwiam, ale kilkugodzinny kulig to już dla mnie wystarczający eksperyment zimowy.Mam zamiar z wiosną w Bieszczady na wekend trzy dniowy pod namiotem i już się martwię że w nocy zimno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiego typu podgrzewacze są dobre na krótką metę.

Gdy jest się na moto po 12 - 14 godzin, a podróż trwa dwadzieścia parę dni to to lepiej

przygotować się tak by można było przetrwać bez tego typu wynalazków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sytuację w kasku To ja nie kożystałem z żadnych patentów poprostu jechałem z uchyloną szybą.

Są dostępne podgrzewane szyby do kasków i to człkowicie złatwia sprawę zamarsznia i szyby i okularów.

W googlach pod hasłem "heated shield" jest tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...