Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Głównym celem wyprawy była Rumunia, Bułgaria i Czarnogóra jednakże jak się później okaże także Turcja a dokładnie Istambuł. Będziemy podróżować także po takich krajach jak: Serbia, Macedonia, Kosowo, Albania, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Słowacja, Słowenia, Węgry, Austria i Czechy. Przed nami 17 dni podróży, w deszczu i burzy, w palącym słońcu przy temp. dochodzących do 39 stopni, po drogach asfaltowych, równych jak stół, jak i po krętych górskich szutrach. Zawsze w kierunku zachodzącego słońca na spotkanie z przygodą. Zapraszam do obejrzenia relacji z tej podroży, może zinspiruje ona kogoś do odbycia podobnej a może ktoś się wybiera w tamte strony wtedy służę pomocą :)

 

Część 1 - Rumunia

 

Kolejne części wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam .A interesuje mnie Kosovo,jeszcze tam nie byłem ,a chcę w tym roku przez tą prowincję przejechać.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosowo będzie w 3 części :) tak jakoś wyszło po podziale materiału..

 

Póki co zapraszam na 3 odsłonę a w niej Serbia, Bułgaria i Istambuł i będzie przejazd przez Macedonię hehe... Zapraszam do oglądania.

 

 

Część 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia ostatnia odsłona. Póki co ma dość i więcej "produkcji filmowych" nie planuje. Tak więc miłego oglądania. Tym z Was którym przypadnie do gustu i zechcą dowiedzieć się czegoś więcej o wyprawie zapraszam do przeczytania relacji na: http://motopodroze.j...ur-de-istanbul/

 

 

Edytowane przez Bandit22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie,idzie,tylko trzeba trochę okrężną drogą się di niego dostać.Poszukaj na Yt film z drugą częścią i tam jest część trzecia.

 

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc już powinno działać również w moim poście :) Ale widzę że dla chcącego nic trudnego :) i tak sobie poradziliście.

 

Mieliscie niezły pomysł na przedstawienie relacji. Zdjęcia do kupy, napisy i wsjo na youtube. Naprawde miło się ogląda.

Podoba mi się ten seledynowy GS - mam hopla na punkcie BMW i przede wszystkim na tą maszyne zwracałem uwagę :biggrin: Dawał radę czy troche pod strachem? (a moze trzaśnie kardan, a moze łozysko sie wysypie?). Ja się troche cykam zawsze... :)

 

Teraz troche analizuje okolice Rumunii, Mołdawii i Zakarpacia. Nie ukrywam że strasznie mi sie to podoba.

Gratuluje wyprawy i "czucia bluesa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BMW nie było żadnego problemu do czasu aż koledze przy czeskiej granicy padłu łożyska :) tylne koło, dyfer. Niestety my wtedy byliśmy w Turcji. Pomogli koledzy z polski. Dobrze że blisko domu.

Jeśli interesuje Cię Rumunia zapraszam do przeczytania relacji na http://motopodroze.j...ur-de-istanbul/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BMW nie było żadnego problemu do czasu aż koledze przy czeskiej granicy padłu łożyska :) tylne koło, dyfer. Niestety my wtedy byliśmy w Turcji. Pomogli koledzy z polski. Dobrze że blisko domu.

Jeśli interesuje Cię Rumunia zapraszam do przeczytania relacji na http://motopodroze.j...ur-de-istanbul/

 

BMW nie ma dyfra, to przekładnia główna :biggrin: Posypało sie i rozwaliło simering? Plama oleju obok tylnego koła?

Yhhh, pierdzielone germańce troche tu namieszali. Przeczytam z miłą chęcią.

 

Szkoda że najfajniejszy motocykl ze wszystkich obecnych się wziął i rozkraczył :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW nie ma dyfra, to przekładnia główna :biggrin: Posypało sie i rozwaliło simering? Plama oleju obok tylnego koła?

Yhhh, pierdzielone germańce troche tu namieszali. Przeczytam z miłą chęcią.

 

Szkoda że najfajniejszy motocykl ze wszystkich obecnych się wziął i rozkraczył :mad:

 

no bez jajec

Prowokacja? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...