Skocz do zawartości

IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2012


maciek91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Byłem w piątek późnym popołudniem, fakt atmosfery jeszcze nie było ale tłoku i ścisku też nie więc można było na spokojnie nacieszyć oczy i tyłek dosiadając tego czy innego sprzęta np. Ducati Diavel, rok temu ujażdżany przez piękne dziewcze, ani podejść, ani dobrej foty strzelić - dziś stoi z boku i można go dosiadać, brać za rogi i przekładać z boku na bok, normalnie czułem się jak na skuterze choć to kawał bestii z tylnym laczkiem jak u Ferrari. Dziś na salonie Ducati króluje Penigale - panowie PIĘKNA! i nie mówię tu o modelce bo tej przed 20 już nie było. Tworząc to Coś, twórca pewnie wziął żebro z cylindra Diavela i ulepił swoje dzieło, nie wiem jak się to Coś porusza na drodze ale wygląda jedwabiście.

Fani KTMa znajdą też dla siebie parę smaczków.

Triumph Explorer obecny, można nawet dotknąć.

Honda tym razem prezentuje się okazale, są tegoroczne nowości i nie tylko.

Koloru Zielonego brak, ale fani Kawy mogą sobie pójść na kawę i nawet zjeść coś na gorąco, gastronomia stanęła na wysokości zadania.

Suzuki, słynące na takich imprezach z wystawiania super mo...delek tym razem posiłkuje się ...ławką rezerwowych, może profesjonalistki będą jutro (przepraszam dziewczyny ale to taki męski punkt widzenia, subiektywny zresztą).

BMW mnie zaciekawiło skuterami, naprawdę fajne.

Ogólnie szału nie ma ale jest lepiej niż w roku ubiegłym, jakoś tak bardziej optymistycznie, coś jak remis na Narodowym - jeszcze nie sukces ale już nie porażka.

Ps. Papier w toaletach jest ale jeśli zabraknie to można użyć ...biletu, rozmiar adekwatny i już wiecie skąd ta cena.

Edytowane przez Raciaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...