Skocz do zawartości

R1150GS do oceny, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

tego czarnego bym odpuscil , albo przetrzepal dokladnie jak bys ogladal , dobry GS musi kosztowac ok 17 , jak to mowia tanie mieso psy jedza

 

na moje oko najsesowniej wyglada ten szary zareejstrowany w polsce , zoltek ma zacieki na skrzyni i angol , drugi tez angol i jakies dziwne naklejki na baku . Poza tym zaden nie ma na oslonach swiec napisu "4valve" - ale tu nie wiem, byc moze nie zawsze byly z napisami.

 

IMHO nie wierze w ogloszenia IGLA ( samo IGLA juz mnie zniecheca do ogladniecia...) oraz bez wkladu wsiadac i jechac , zawsze chociaz by olej i zawory nalezy sprawdzic/zmienic/wyregulowac , filtry wymienic.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to szukając moto dla siebie przeglądałem oferty, które tu przedstawiłeś. Faktycznie najsensowniej wygląda szary zarejestrowany w Polsce (oferta z Lublina). Czarny z KK-motocykle ma strasznie zniszczone i nieumiejętnie naprawione siodło a to nasuwa mi wniosek, że ktoś na nim długo sidział i na pewno zrobił wiecej niż deklarowane 32 tyś km, podobnie jak i szare moto z tej samej firmy, te może wygląda lepiej ale nie wierzyłbym w to, że ma 39 tyś km, aczkolwiek wymaga oględzin i analizy dokumentów serwisowych. Oba motocykle z KK-motocykle są "wylizane" pięknie przygotowane do sprzedaży, tak aby kłuły w oko blaskiem lakieru i nabłyszczonych siedzeń i wymytym do cna silnikiem. Ja tam wolę jak na silniku jest nieco nalotu, na metalu odrobina korozji a plastik nieco zmatowiał. Wtedy wszystko widać, można łatwo odróżnić zbyt czysto wyglądający dekiel zaworów z jednej strony lub nawet cały nowy jeden cylinder, taka różnica nigdy nie wróży nic dobrego. Na nalocie widać też ślady ewentualnych wycieków oleju a na pozostałych elementach motocykla można odróżnić co było wymieniane. W takich "wylizańcach" ciężko połapać się czy kupuje się całe moto z przebiegiem 80 tyś czy złożone z kilku wylizane cacko które rozpadnie się po wyjechaniu w teren. Z pewnością przed kupnem warto dobrze obejrzeć moto a i zabrać dobrego (a może i dwóch) kumpla z wiadrem zimnej wody aby mogli wyperswadować ewentualne wpadki lub stwierdzić że maszyna jest warta ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

KK-MOTOCYKLE

MICKIEWICZA 23, 39-120 Rzeszów-Sędziszów Młp.

 

Panowie,

tych ludzi trzeba omijać z daleka!!!

W ogłoszeniu opis, że wszystko idealne, dzwonisz facet potwierdza, zarzeka się że super sprzet!!!

Jedziesz kupe kilometrow i zastajesz - ZLOM w stosunku do tego co bylo opisane w ogloszeniu!!!

Wczoraj bylem ogladac moto, nie dosc ze motocykl byl nie zgodny z opisem to traktuja Cie jak durnia ktoremu mozna wcisna bzdury!!!

Oczywiscie w odpowiedzi słszysz ze o niczym nie wiedzieli i wszystko pewnie zrobili uzdolnieni obywatele UK w Anglii.

To byla moja druga wizyta w tym miejscu i drugi raz zostałem oszukany (kiedyś ogładałem CBR 1000 RR - oczywiscie nie kupilem)!!!

Nie liczcie tez ze brak zgodnosci z opisem pozwoli na zwrot kosztow dojazdu, ktory jest zagwarantowany w opisach.

Wczoraj ogladalem Varadero:

http://otomoto.pl/ho...l-M2709580.html

Jeśli liczycie na ten moto (jest jeszcze jedno, ale stracilem chec jego szczegolowego ogladania po pierwszym).

 

Ogłoszenie:

- Przebieg w km:4 000 km

- Witam mam dziś do sprzedania super motocykl HONDE XL 1000 VARADERO z 2009 roku. Motocykl jest w PERFEKCYJNYM stanie jak NOWY! z salonu. 1000% bezwypadkowy kupiony od pierwszego właściciela.

- Honda bez żadnych przeszłości typu przewrotka na stopce itd.

- Motocykl posiada oryginalny 100% udokumentowany przebiege Honda praktycznie dopiero dotarta. Niebęde pisał o stanie podzespołów, opon , tarcz itd. gdyż zgodnie z przebiegiem wszystko jest praktycznie fabrycznie Nowe! Motocykl występuje w pięknym malowaniu prezentuje się naprawde pięknie, Full wyposażony we wszystkie firmowe oryginalne dodatki: komplet oryginalnych kufrów wraz ze stelażami,ABS, podgrzewane manetki ,osłony na dłonie, osłona pod silnik itd. Jeśli chcesz kupić naprawde Perfekcyjny bezwypadkowy praktycznie nowy motocykl do którego nie dołożysz ani złotówki przez długie lata to serdecznie zapraszam naprawde Warto!

-możliwość sprawdzenia w dowolnym servisie- jeśli opis okaże się niezgodny z prawdą zwracam koszt podróży.

Fakty:

- 4000 km zmieniło się na 4000 mil;

- grzane manetki okazały się manetkami chyba rodem z BMX (gabka) i z pewnoscia nie miały nic wspolnego z grzanymi manetkami Hondy;

- opony 2 lata starsze od motocykla (pewnie podmianka), a i tak zjechane jakby przejechaly ze 20 tyś km;

- podrapane owiewki, podobno przy wprowadzaniu do garażu :)

- lagi mialy wglebienia od kamieni wieksze niz kolegi v-storm po 30 tyś i non stop szutrach;

- o zdziwo na lagach pomimo znaczacych oznak jazdy po mniejszych/wiekszych bezdrozach (znaki po kamieniach), błotnik, lampa i owiewki z przodu w stanie idealnym, gladkie, nawet mozna faktycznie sadzić ze przed chwilą moto wyjechal z salonu :)

SZKODA SŁÓW!!!

OMIJAJACIE ICH Z DALEKA!!!

Pozdrawiam

T.

Edytowane przez TomaszWawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten wygląda trochę lepiej niż "igły" z KK motocykle ;) ale z pewnością trzeba obejrzeć na miejscu. Tutaj jest więcej zdjęć, z których można wywnioskować o przebiegu moto no i o jego stanie faktycznym, ale trzeba by się zastanowić, czy jechać kawał drogi na oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...