Skocz do zawartości

ZX10R 2006, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

A to mnie zaskoczyłeś, myślałem, że jest dokładnie odwrotnie.

 

Ja sam siebie zaskoczyłem. I mojego kolegę, właściciela ZX-10R 2006 też :bigrazz: Z obrotów Blady idzie minimalnie lepiej, gdy szafy zamknięte wtedy dycha minimalnie mnie dochodziła. Motocykle w pełni fabryczne o praktycznie takich samych przebiegach. Jedynie ja byłem (i jestem) od Łysego 20 kg lżejszy a to na pewno ma znaczenie ;) Dla mnie SC57B jest nie do wy*ebania. Na forum można pie*dolić różne głupoty, czasami internetowi fantaści mogą być zaskoczeni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szrama to winna sobie ceramikę założyć :icon_twisted: :icon_razz:

 

 

 

zaciski sa do bani , trzeba z zx14r albo nowej zx6r, ewentulanie tansze z cbr z dystansem siadaja i robia robote

a co do cbr to niewiem bo niegustuje w hondach(mam 929 ale to nic nieznaczy) , zreszta na torze tego prawie niema wiec cos w tym jest :P

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy model 04-05 miał jakies poważniejsze wady ? Ktoś coś kiedys wspominał o pękających ramach jak w 9 ale wiele sie o tym nie mówi, a rama po dzwonie to we wszystkim może strzelić... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy model 04-05 miał jakies poważniejsze wady ? Ktoś coś kiedys wspominał o pękających ramach jak w 9 ale wiele sie o tym nie mówi, a rama po dzwonie to we wszystkim może strzelić... Pzdr.

 

Sypały się skrzynie.

 

zreszta na torze tego prawie niema wiec cos w tym jest :P

 

Wystarczy, że w TT były i są. Na podium. Reszta nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy model 04-05 miał jakies poważniejsze wady ? Ktoś coś kiedys wspominał o pękających ramach jak w 9 ale wiele sie o tym nie mówi, a rama po dzwonie to we wszystkim może strzelić... Pzdr.

 

Ja popier...dalałem ZX10R , obie rok 2004 i każda po przygodach, jeździły na torze i na kole, nigdzie nie padła skrzynia ani rama. Pierwszą rzeczą w jaką trzeba zainwestować to porządny amor skrętu. Kawa wpier...dala opony jak koń owies :)

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Była cała malowana bo poprzedni właściciel miał podobno wizję ją pomalować na biało. Także z białego poszław czerń. Przy okazji wyszło, że ma jeszcze 8 sprzętów na sprzedaz w tym K5, gdzie zadupek też musiał przemalować bo poprzedni właściciel też miał wizję zmienić kolor samego tylnego zadupka... A on powrócił do oryginału.

 

Moim okiem zwykły kombinator. Mimo, że mamy bardzo nie daleko nie pojedziemy oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była cała malowana bo poprzedni właściciel miał podobno wizję ją pomalować na biało. Także z białego poszław czerń. Przy okazji wyszło, że ma jeszcze 8 sprzętów na sprzedaz w tym K5, gdzie zadupek też musiał przemalować bo poprzedni właściciel też miał wizję zmienić kolor samego tylnego zadupka... A on powrócił do oryginału.

 

Moim okiem zwykły kombinator. Mimo, że mamy bardzo nie daleko nie pojedziemy oglądać.

 

Dzięki Vector...wiszę Ci już drugie piwo stary ;-)

Tyle, że zaczyna mnie już to denerwować, człowiek szuka pewnego motocykla, jest w stanie za to zapłacić, a na rynku sam szrot ;-/

 

Może ktoś z forum ma fajną czarną dychę na sprzedaż?

 

Pozdr.

Edytowane przez Djobeł

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem już sprzedał, zostały mu tylko wspaniałe wspomnienia :)

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...