Skocz do zawartości

Sakwy i nie tylko, czy kufer/ kufry?


Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zmianą pojazdu proszę o radę jak w tytule , boczne po 40 l ( około ) czy centralna min 60 l ,dotąd miałem zintegrowane kufry boczne i centralny , wiec zero problemów .

 

wyjazdy byłyby sporadyczne , raz może dwa w roku na kilka dni , nie chce żadnych dedykowanych na stałe ,nawet po zdjęciu sakw , nie chcę by mi stelaż wystawał spod siedzenia podczas normalnych przejażdżek dziennych.

 

 

Dlatego proszę o opinię jak z autopsji to wygląda ( bo ja nie mam zielonego pojęcia ) , wygodniejsze , pewniejsze , lepiej na moto się trzymają boczne?

 

Czy może jeden na tył ? zapakowany i dobrze przywiązany ?

 

Osobiście bym optował za jednym tylnym , dojeżdżam na miejsce , zdejmuje i po kłopocie ?

Ja o szmaciakach często zapominałem , powyżej 150 same się przypominały :laugh: . Kominy mi lekko przepolerowało :banghead: .Także wskazana nakładka .

System był tak że torby załadowane do połowy kładłem na moto (pasy pod siedzeniem pasażera) i dopychałem . Ustawienie klocków załadowanych na full było dośc trudne . Pomiędzy torbę a zadupek podkładka z pianki .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...