Skocz do zawartości

kurtka skóra Dainese vs TSCHUL


Rekomendowane odpowiedzi

Masz pieniądze bierzesz jakość, nie masz ich za dużo kupujesz badziew.

 

Polemizowal bym nie tylko z oba ale i z Piorkirm czy innymi.

 

Generalnie nie trawie tanich rzeczy miedzy innymi wlasnie z przekonania do jakosci. Na targach w Berlinie kupilem wiec rekawice Tschul'a , mialem w nich maly slizg, slady sa, rekawice maja juz 10 sezon, maja sie dobrze i nie zapowiada sie aby przez najblizsze 5 lat mialo sie cos z nimi stac, moze i doczekaja wieku lat 20 - stu, pozyjemy, zobaczymy.

 

Przymirerzalem juz Dainese i szczerze mowiac wolalbym Tschula, bo przynajmniej caly ze skory a nie ze wstawkami z tworzywa. Miedzy Bainese a Dainese tez sa lata swietlne, wiec n ie ma co sie napuszac. Protektory Dainese wcale nie odbiegaja jakoscia od " szmatlawego " Louisa, z tym, ze roznica wieksza niz polowa ceny - wiec jak z ta jakoscia ?

 

Bionic'a Dainese nie zalozyl bym na siebie nawet gdyby mi go dali w prezencie czy nawet doplacili !

 

Nie mowie, ze Dainese jast zly, ale taki znowu rewelacyjny tez nie jest, przynajmniej nie wszystko.

 

Wszystko zalezy od figury jaka ktos posiada, jedna firma bedzie lezala dobrze inny gorzej, tak samo jak helm.

 

Jedno jest pewne, Tschul jest rewelacja jakosci do ceny, a wszystko to dzieki weykluczeniu posrednikow hamdlowych.

 

:crossy:

 

http://www.motorcycl...ion-Jacket.aspx

czy moze "zwykłe" uleprzone ochraniacze wkładane w kurtke

 

Zacznij zakupy od tego Bionic'a Alpinestars A na niego kup sobie jakies kombi

 

tu masz akurat przecene

 

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Categories/lederkombis-Leather-Suits/Lederkombi-Restposten/Herren-Lederkombi

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest w ogóle z dupy, bo jak tu porównywać markę niskobudżetową z marką premium? A porównanie z rzeczami Lousia to już w ogóle śmiech. Ale że wątek dotyczy skóry, to wróćmy do skóry. Rok temu stałem przed wyborem kombinezonu (i nie był to mój 1szy kombi, a któryś z kolei). Oglądałem kilka modeli dostępnych w sklepach, głównie Berik, Arlen Ness i Alpinestars. W żadnej z tych firm nie spotkałem się z tak miękką i gładką skórą jak w Dainese, na który się ostatecznie zdecydowałem (choć rzeczywiście, najniższe modele Dainese nie rzucały na kolana i gdybym miał bardziej ograniczony budżet, to wolałbym Berika). Do tego mega-komfort, świetna podpinka (3D) i wysoka jakość, którą po prostu czuć. Na pytanie, czy warto za to płacić każdy musi odpowiedzieć sobie sam - ja zapłaciłem i nie żałuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...