Skocz do zawartości

KTM EXC 450 MODEL 2012 OPINIE


Rekomendowane odpowiedzi

Z takim podejściem na pewno.

 

Kris faktycznie szkoda byłoby oddawać wypieszczona furę a na pewno nie odzyska się pieniedzy ktore włożyło się w remont. Ja planuje cos kupić na nadchodzący sezon tak wiec pewnie nie uda nam sie zgrać. Szukałem wersji Six Days ale podobno juz mogę zapomnieć...

 

 

 

 

Jawa ale nie rozumiem Twojej aluzji i ironii. Wiele ludzi kupuje tak samochody komputery i inne rzeczy bo wychodzi to znacznie taniej. Jeżeli nie chciałeś się dołączyć do grupowego zakupu to po co poruszasz temat i robisz głupie zarty?

To nie są głupe żarty tylko ironia.Pracowałem i tu i tam i wiem że takie plany nie są doprowadzane do końca.A może wszyscy forumowicze zakupią dowolne motocykle w jakimś salonie i będziemy wszyscy happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce to doprowadzi do końca wszystko, lecz z Twoim podejściem nie dziwota ze nic się nie udało. Ja podszedłem do sprawy poważnie, chciałem zorganizować taki zakup by kazdy kto chce mieć nowy motor mogłby kupić go taniej i przeznaczyć reszte kasy na jakies inne dodatki. Proponuje juz zakończyć temat, nie chcesz to nie kupuj Pozdrawiam.

Edytowane przez maserlw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris faktycznie szkoda byłoby oddawać wypieszczona furę a na pewno nie odzyska się pieniedzy ktore włożyło się w remont. Ja planuje cos kupić na nadchodzący sezon tak wiec pewnie nie uda nam sie zgrać. Szukałem wersji Six Days ale podobno juz mogę zapomnieć...

 

SixDays'em bym sie nie przejmowal, kup "zwykla" wersje i po prostu dokup z PowerParts to co bedzie Ci potrzebne. Wg mnie na pewno warto, plyte pod silnik, wentylator chlodnicy, moze jakies podwyzszenie kierownicy i w zasadzie to wszystko. A jak Ci sie "malowanie" nie podoba to mozesz od razu nowa okleinke wrzucic :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja swojego odebralem wczoraj, i juz dotarlem :)

 

Ja mam 500 EXC z Akrapem, kolega 450 tez 2012

 

Rok temu latalismy Husami Fe570 , myslalem ze to on jest maly i zwinny... dopoki wczoraj nie latalismy nowymi KTM

 

masakra, bardzo fajnie sie zbieraja, wiadomo ze dopiero docieranie, ale naprawde jest potencjal , wkoncu na wtrysku.

 

jestesmy w 100% zadowoleni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zammer

Gratulacje...

Jak troche juz pojezdzisz to podziel sie wrazeniami.

Mam w planach 500exc i jestem ciekaw jak sie sprawuja. Na razie jest jakas masakra z ukladem wtryskowym. Chyba kazdy kto ma nowego ktma na wtrysku mial juz jakies problemy.

Kurde czy oni nie mogliby zrobic moto od poczatku do konca dobrze :-(

Jak troche juz pojezdzisz to pisz co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcje serwisowa ktora byla na wtryski zrobili nam przed odbiorem motocykli, wiec mam nadzieje ze bedzie ok

 

powiem ci ze jak bys sie z 530 na 500 przesiadl to jak z 450 na 300... ( jesli chodzi o lekkosc i wywazenie )

 

jak wyjade w kokretniejszy teren to napisze i co i jak , narazie jest malina

 

pzdr

 

 

 

Zammer

Gratulacje...

Jak troche juz pojezdzisz to podziel sie wrazeniami.

Mam w planach 500exc i jestem ciekaw jak sie sprawuja. Na razie jest jakas masakra z ukladem wtryskowym. Chyba kazdy kto ma nowego ktma na wtrysku mial juz jakies problemy.

Kurde czy oni nie mogliby zrobic moto od poczatku do konca dobrze :-(

Jak troche juz pojezdzisz to pisz co i jak?

Zammer

Gratulacje...

Jak troche juz pojezdzisz to podziel sie wrazeniami.

Mam w planach 500exc i jestem ciekaw jak sie sprawuja. Na razie jest jakas masakra z ukladem wtryskowym. Chyba kazdy kto ma nowego ktma na wtrysku mial juz jakies problemy.

Kurde czy oni nie mogliby zrobic moto od poczatku do konca dobrze :-(

Jak troche juz pojezdzisz to pisz co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam, czy na forum pojawiło się więcej użytkowników KTM EXC 450 2012 w górę?
Jestem zainteresowany tym modelem i chciałbym usłyszeć kilka opini uzytkowników o tych KTMach. Jak z awariami i jak się sprawuje w terenie.

 

 

Jest ktoś taki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam -ja sie własnie przesiadłem z 450exc model 2006 na nowego ktm500exc six days argentina, powiem krótko rózniaca jest kolosalna w prowadzeniu w lekkości prowadzenia no i w mocy i jej płynnym oddawaniu, minusem jest fakt iż mega szybko kończy sie tylna opna.

Edytowane przez matijass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam odświeżam temat. 

Planuje kupno exc 450 od 2012 r lub exc 500.

Proszę o opinie na temat rocznika exc 450 2012 r. czy to udany model czy raczej wybrać młodszy jesli tak to który rocznik bo moze cos ma poprawione. 

Najbardziej nastawiam sie na kupno exc 500 i pytanie do was czy mozna celować w rocznik 2012 ponoć od 2014r poprawiono skrzynię biegów i korba jest na panewce i dlatego prawie dwukrotnie zwiększył sie czas wymiany korby na plus dla rocznika 2014. 

Bardzo prosze o opinie szczególnie na temat exc 500.

I jeszcze jaki mniej wiecej koszt gbybym nadział sie na model do remontu ile remont cylinder tłok korba uszczelniacze etc ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...