Skocz do zawartości

SIDI Vertigo czy S-MX PLUS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Panowie, stoje przed trudnym wyborem. Które buty? Alpinestars S-MX PLUS (model 2011) czy może SIDI Vertigo?

 

Skłaniam się w stronę alpiny.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się zamówiłem w sklepie i czekam 2 tygodnie na odbiór, ale mogę jeszcze zmienić zdanie właśnie w strone tych alpin bo również są dostępne.

 

Więc mi tu nie krzycz :icon_razz:

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vertigo są tak sztywne na początku że naprawdę zakupu bez przymiarki bym nie ryzykował. Nawet znając rozmiar w innych modelach Sidi można się bardzo zdziwić. Zresztą SMX-Plus (i większość innych modeli Alpinestars) jest niższa w podbiciu i trudno żeby buty obydwu tych marek pasowały tak samo dobrze na tę samą stopę.

 

PS. YUBY, od nadmiaru wyboru można nieraz tak zgłupieć że wyjdzie się z niczym (nie mówię o sobie ale znam takie przypadki). Jak ktoś jest zbyt wymagający to tylko wkurzy siebie i sprzedawcę.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. YUBY, od nadmiaru wyboru można nieraz tak zgłupieć że wyjdzie się z niczym (nie mówię o sobie ale znam takie przypadki). Jak ktoś jest zbyt wymagający to tylko wkurzy siebie i sprzedawcę.

 

A gdzie są takie sklepy? Bo ja w Poznaniu takiego nie znam, gdzie po ludzku chociażby mógłbym wziąć do ręki i obejrzeć np. rękawice Alpiny, dajmy GP Pro. Miałem to szczęście, że gdy kupowałem kozaki dla siebie to w Intermotors mieli akurat rozmiar, który mogłem przymierzyć i mi pasował. Oczywiście buty kupiłem za granicą w FC Moto gdzie kosztowały 850 złotych z wysyłką UPS'em z niemiec - w 2008, gdzie w IM wołali ówcześnie sobie 1200 :bigrazz: Jak tu nie mieć wy*ebane na polskie sklepy? ;)

 

Reszty niestety nie mogłem przymierzyć bo rękawice, kombinezon i kask nie były dostępne w Poznaniu bądź okolicach, a napie*dalać po kraju zamiaru nie miałem w celu przymiarki. Także mam na*ebane w baniaku bo wszystko zamówiłem oczywiście w FC Moto w bardzo dobrych pieniądzach. I miałem to szczęście, że nawet nie musiałem niczego wymieniać na inny rozmiar. Wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, przepraszam, zapędziłem się w zeznaniach. Musiałem wymieniać kombinezon bo jednak dobrałem zły rozmiar. Jeśli towar mają na miejscu to wysyłają momentalnie - do mnie wysłali zaraz w następny dzień jak odebrali paczkę. Wysyłałem w czwartek, odbierałem w czwartek. Jednak jeśli nie mają na wymianę to już się zaczynają schody bo czasami nawet nie potrafią napisać, że na wymianę rozmiaru nie posiadają, a Ty czekasz i czekasz :banghead: Przy okazji polecam GLS - tanio i w 2 dni ogarniają całą germanię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...