Skocz do zawartości

Tzr 2003- trup?


barto96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalzłem fajną tzr'ke

http://otomoto.pl/yamaha-tzr-50-rs-gpr-dna-mito-matrix-M2983082.html

 

 

nawet tania, do lekkich optycznych poprawek, ale opadła mi kopara kiedy usłyszałem że ma ona 60tys km przebiegu i NIE był robiony żaden remont silnika, właściciel jeszcze dodał że silnik ładnie chodzi, coś mi tu kręci. Tu pytanko, ile kosztuje remont i co się wymienia wtedy w silniku, i czy dałoby rade zejść do 1700zł?

aha i czy brać ją czy nie? jak doradzacie?

bo mieszkam 400km od tej tzr'y

Edytowane przez barto96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalzłem fajną tzr'ke

http://otomoto.pl/yamaha-tzr-50-rs-gpr-dna-mito-matrix-M2983082.html

 

 

nawet tania, do lekkich optycznych poprawek, ale opadła mi kopara kiedy usłyszałem że ma ona 60tys km przebiegu i NIE był robiony żaden remont silnika, właściciel jeszcze dodał że silnik ładnie chodzi, coś mi tu kręci. Tu pytanko, ile kosztuje remont i co się wymienia wtedy w silniku, i czy dałoby rade zejść do 1700zł?

aha i czy brać ją czy nie? jak doradzacie?

bo mieszkam 400km od tej tzr'y

remont samego silnika 2 suwa jest relatywnie tanią i łatwą naprawą. W autoryzowanym serwisie zapłacisz około 1000 zł za robociznę i części. na pewno tłok, pierścienie, uszczelki, po rozbiórce może się okazać że coś jeszcze.

 

Co do przebiegu, jest to możliwe żeby nakręcić 50 tys bez remontu.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam dokonałbyś remontu , nie tuningując tylko dając oryginalne lub zamienniki oryginalnych części zmieściłbyś się pewnie w 600zł . Jak chciałbyś ją na 70 cc przerobić to pewnie w 1500zł dokonując tuningu SAMEMU . 60tys km to troche sporo jak na motorower ale z drugiej strony to yamaha a nie jakieś chiński kibel więc nie ma się co dziwić . Wydaje mi się ze mógbyś ją wziąć tylko spróbuj jeszcze trochę urwać z ceny...

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...