Skocz do zawartości

Wielka wyprzedaż w sklepie 4motos.pl


www.4motos.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już kilka tygodni trwają wielkie wyprzedaże w sklepie 4motos.pl

Ceny tak niskie, a często nawet niższe niż w IM.

 

Głównie zostały przecenione produkty Alpinestars, Adrenaline, AGV, Shark, Puma, Suomy, EVS, Ozone, Rebelhorn, Held.

www.4motos.pl

 

Internetowy sklep motocyklowy. Najlepsze marki w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam na forum a nie na priv, bo może ktoś też będzie zainteresowany: czy jesteście w stanie mieć buty firmy STR (LindSTRands) w dobrej cenie? Interesują mnie konkretnie buty Gap w rozmiarze 41.

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczysz na odpowiedź? Ja w październiku (27 i 28) pytałem o kask AGV Dual... do dziś odpowiedzi ŻADNEJ... a nie, przepraszam... była odpowiedź automatyczna ze sklepu z potwierdzeniem przesłania zapytania...

Nie wiem jak ma to funkcjonować w sieci, skoro nie można liczyć na odpowiedź. Ale życzę powadzenia :)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę odpowiedź to dostanę, nie to zamówię gdzie indziej :P

 

edit: Odpowiedź dostałem na priva, bo www.4motos.pl ma za mało postów, żeby pisać w tym dziale. STRów nie mają.

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Napiszę tutaj, bo nie ma tematu o odzieży Adrenaline, a jestem ciekawy czy ktoś w tym jeździ i jak się to spisuje. Zastanawiam się też na retbike (skóra). Szukam czegoś co będzie pasowało na cruisera/choppera do spokojnej jazdy. Najbardziej przeraża mnie wizja skórzanych gaci; myślałem o jeansach motocyklowych, ale chyba za bardzo boję obdarcia z własnej skóry.

 

PS To będzie mój pierwszy strój motocyklowy, bo dopiero zaczynam (a raczej zacznę, jak kupię moto w końcu), więc jakiś szlif niewykluczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tutaj, bo nie ma tematu o odzieży Adrenaline, a jestem ciekawy czy ktoś w tym jeździ i jak się to spisuje. Zastanawiam się też na retbike (skóra). Szukam czegoś co będzie pasowało na cruisera/choppera do spokojnej jazdy. Najbardziej przeraża mnie wizja skórzanych gaci; myślałem o jeansach motocyklowych, ale chyba za bardzo boję obdarcia z własnej skóry.

 

PS To będzie mój pierwszy strój motocyklowy, bo dopiero zaczynam (a raczej zacznę, jak kupię moto w końcu), więc jakiś szlif niewykluczony.

 

 

A co Cie przeraża w portkach z krowy ?

było miliard razy wałkowane - dżinsy motocyklowe są zajebiste, dopóki temp. nie spadnie poniżej 10st, albo nie spadnie deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...