Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi w języku polskim


Adolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, poszukuję Instrukcje Obsługi tylko w języku polskim (mam angielsko języczną) motocykla SUZUKI BOULEVARD C50 lub INTRUDER C800 (to właściwie to samo moto, na rynku amerykańskim funkcjonuje jako Boulevard), model 2009 r. Może ktoś wie gdzie kupić lub znaleźć w internecie??? Zakupiłem nową maszynę z USA z załączoną instrukcją w j. angielskim. Jako ostateczność - mogłaby być w j. niemieckim, jednak preferuję w polskim. Proszę o pomoc, pozdro z Poznania, Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja obsługi czy napraw (popularnie znana jako "serwisówka")? Bo jeśli tylko instrukcja obsługi (Owners Manual) to spoko, może w salonach Suzuki byś wyżebrał/kupił takie coś lub kopię. Ewentualnie szukaj użytkowników takiego motocykla którzy kupili moto osobiście w polskim salonie, wtedy powinni mieć polskojęzyczną instrukcję obsługi.

 

A jakbyś nie znalazł instrukcji obsługi po polsku to podpowiem Ci tyle że na motocykl należy siadać przodem do kierunku jazdy, gaz jest po prawej, sprzęgło po lewej. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Instrukcja obsługi czy napraw (popularnie znana jako "serwisówka")? Bo jeśli tylko instrukcja obsługi (Owners Manual) to spoko, może w salonach Suzuki byś wyżebrał/kupił takie coś lub kopię. Ewentualnie szukaj użytkowników takiego motocykla którzy kupili moto osobiście w polskim salonie, wtedy powinni mieć polskojęzyczną instrukcję obsługi.

 

A jakbyś nie znalazł instrukcji obsługi po polsku to podpowiem Ci tyle że na motocykl należy siadać przodem do kierunku jazdy, gaz jest po prawej, sprzęgło po lewej. :icon_mrgreen:

 

Hallo Bikers, hallo qurim - wczoraj rozwiązałem problem instrukcji obsługi do moto Suzuki (większość modeli) w języku polskim. UWAGA WAŻNE DLA WSZYSTKICH SZUKAJĄCYCH "SERWISÓWKI" SUZUKI GRATIS!!! :icon_biggrin:

Na stronie SUZUKI MOTOR POLAND jest zakładka MOTOCYKLE, a w niej wszystkie "serwisówki" w jez. polskim gratis!!! Wydrukowałem, oprawiłem i MAM!!! Pozdrawiam wszystkich, jakoś nikt nie potrafił mi pomóc (poza oczywiście QURIMEM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...