Skocz do zawartości

pochwałka


duńczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz prostuje to co zrobiłem nie po kolei,nie znałem zasad tu panujących,dzięki -Klaudiuszowi- to no sprowadził mnie na ziemie!!! tym razem pochwalonko zrobie tam gdzie trzeba, po 4 latach składowania do skarpety mam go,to midnight star 1300 co prawda nie nówka ale dla mnie jest piękny, mały kłopocik to przejście z ybr125 na tego olbrzyma chyba od nowa musze się uczyć jazdy,co wy na to? "Midnajt" i jeszcze jedno najważniejsze nauczyłem się przesyłać temat tam gdzie trzeba dzięki "BiNKa" po wielokroć dziękuję Ci!

post-58244-0-69467600-1320520516_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje . moto rzeczywiście piękne a co do jazdy to szybko się przyzwyczaisz chociaż ybrem kieruje się całkiem inaczej ;p

ybrkiem zaliczyłem wszystkie polskie góry,a w ogóle to 3/4 naszego pięknego kraju rzeczywiście prowadzi się doskonale i co ważne bez żadnych niespodzianek,a tym kolosem dopiero kółeczko po placu marketu -midnajt-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprzecior zacny i powitac kolege serdecznie :clap: :buttrock:

No i wywal te plastikowe kufry :icon_mrgreen:

witam Kolegę z Piaseczna od jakiegoś czasu mam familię w tym mieście może w przyszłym sezonie się spotkamy "midnight"

 

Gratuluje . moto rzeczywiście piękne a co do jazdy to szybko się przyzwyczaisz chociaż ybrem kieruje się całkiem inaczej ;p

to co napisne pod spodem jest piękne jestem za "Midnajt"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee atm fajne kufry i obszyte skórą chyba nawet

 

Albo oklejone

 

Sprzet ladny !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xvs 1300 to niezła maszyna dobry wybór , nie za duża ,nie za mała idealne połączenie :clap: . Pozdro cruiSeR - xvs 1300 2008r

witam bratnią duszę ! może coś pod powiesz na temat tej maszyny bo ja dopiero ją mam Midnajt

 

Albo oklejone

 

Sprzet ladny !

 

:crossy:

witam kolego ! sakwy plastikowe obciągnięte skórą - są oryginał i to jest ważne no nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...