Skocz do zawartości

Sprzęt jakich mało


cobi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl przejąłem po tacie i jest pamiątką rodzinna.Ojciec posiada drugi identyczny motocykl. To właśnie tata zaszczepił we mnie bakcyla moto.

Może coś na początek o mnie.

Mam na imię Marcin mam 29 lat i mieszkam w Swinoujsciu.

Motocykl to mz es 150/1 trophy.

Rok produkcji 1972.

Motocykl ma przebieg 26 tys. Przebieg nie krecony i nie kombinowany. Ojciec jest pierwszym i jedynym właścicielem-posiada go od nowości.

Sa ksiązeczki gwarancyjne ddr,ksiazka instruklcji-docierania i tona innych papierów.

Posiadam także w orginalnych tłustych kartonach 3 nowe orginalne tłoki,4 łancuchy także ori, 3 tylne zębatki, nowe osłony na nogi jeszcze zapakowane,nowe kierunkowskazy,wszysko ori ddr i jeszcze nie odpakowane.

Motocykl nigdy nie był i nigdy nie będzie na sprzedaż.

Motocykl nigdy nie był malowany i ma wszystko orginalne.

Na fotkach moto ma ściągniety gaznik do corocznego czyszczenia.

Miłego ogladania.

22787265.jpg

86318639.jpg

12178601.jpg

 

32938643.jpg

94240480.jpg

 

36890060.jpg

 

39915543.jpg

 

96690708.jpg

 

72446308.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zaczniesz na nim jezdzic to ostroznie, specjalnie po przesiadce z wspolczesnego 4 suwa.

MZ ma fatalny uciekajacy w zakretach przod i fatalne sa oryginalne opony, bardzo radze zmienic na cos wspolczesnego i lepszej jakosci ( Heidenau niestety to nie bedzie :) ).

Silnik musi byc krecony na nizszych biegach w gornym zakresie obrotow, zeby uzyskac jakiekolwiek przyspieszenia na drodze, specjalnie z wiatrem w oczy - mialem bardzo niemile doswiadczenia z modelem 250 po przesiadce z mojej Kasi, wiec zalecam ostroznosc, specjalnie w dzisiejszym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...