Skocz do zawartości

Areox wydech


bunio001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Yamahe areox chłodzoną cieczą obecnie bez sportowego tłumika jedzie prawie 80km/h

postanowiłem kupić wydech i zwracam się z pytaniem do was czy ten wydech : http://moto.allegro.pl/tlumik-leovince-tt-malaguti-f12-phantom-f-12-i1881328420.html

 

nadaje się do mojej yamahy jeśli tak to o ile zwiększy mi osiągi i które rolki założyć do takiego wydechu ? i czy to będzie oczywiście warty zakup :)

 

Dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez bunio001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie zasuwał aż mu się beda koła kręcić. w zestawie są dodatkowe spreżyny sprzęgła i 2 komplety rolek, trzeba bedzie popróbować zeby elegancko śmigał. powinien kolo 90- 95 w maxie leciec

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za głupoty gadasz jakie 90-95 hah wydech ma mu dać 10- 15km/h :clap: A tak po za tym to nie kupuj tego wydechu bo leo vince tt różni się tylko wyglądem od seryjnego wydechu. Jak już to kup leovince zx albo stage6 pro replice . Ale i tak nie poprawi Ci to jakoś bardzo osiągów zmieni się dzwięk a osiągi około 5km/h ;p Co masz jeszcze w tym roxie ? full seria ?

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem kiedyś za czasów kibla Stage6 Pro Replice, była spoko.

No najlepiej by było zmienić cylinder, dostroić na rolkach i sprężynkach pod nowy wydech, wstawić większy gaźnik... Ogólnie możliwości adekwatne do portfela. Ogólnie polecam www.forum.mieloch.pl Tam chłopaki znają się na rzeczy jeśli chodzi o poprawę osiągów kibla.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportowy wariator czyli jaki ? Tak jak mój przedmówca pisze wszystko zależy od portfela napisz ile możesz kasy wpakować w tuning a na pewno coś wymyślimy :) bawiłem się swego czasu w tuning kiblów ( między innymi aeroxa ) i bez problemu Ci doradzę :)

Edytowane przez Pro

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No jest to dobry wydech przynajmniej na początek przygody z tuningiem skutera, do twoich potrzeb w zupełności wystarczy ... leo zx jest porównywalna do pro replicy :icon_biggrin: Spróbuj trochę utargować cene bo troche za dużo chce . :icon_mrgreen:

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...