Skocz do zawartości

HONDA CBR 600 rr LEOVINCE FACTORY EVOII FULL CARBON


riccco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy zwracam się z prośbą o pomoc, chodzi mi o opinie na temat tego tłumika końcowego LeoVince do hondy cbr 600rr 09, otóż nikt w serwisach ani w sklepach nie potrafi mi nic powiedzieć o tym wydechu. Chodzi mi dokładnie o to czy wart jest swojej ceny, bo praktycznie cena jest ta sama co akrapa. Ze strony producenta dużo się nie można dowiedziec a filmy z youtube nie odzwierciedlają do końca realu. Poniżej podaje link, z góry dziękuje za opinie i serdecznie pozdrawiam.

 

http://www.leovinceusa.com/cart/productdetail.php?quantity=1&RecordNum=708&Subline=Factory&Make=HONDA&Model=CBR%20600%20RR&CC=600&Year=2009&Image=honda_cbr600rr_7735.jpg&Type=Slip-On&SoundRating=e&Description=SBK%20FACTORY%20CARBON%20SILENCER%20W/%20CARBON%20END%20CAP%20EVOII&PartNum=7735&RetailPrice=799&Notes1=Includes%20Optional%20Quiet%20Insert&shipping=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector ja wiem ze Ty masz w swoim moto Akrapa bo kiedyś juz czytałem jak miałes dylemat z kupnem;) cena jest 300 zł różnicy pomiedzy Leo a Akrapem

 

To dobrze ;) To też na pewno wiesz, że Akrapa już bym nie kupił. Zwykłe tandetne badziewie. Już wolałbym kupić jakiegoś Microna albo Scorpiona, poziom wykonania równie wysoki a cena nieporównywalnie niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ;) To też na pewno wiesz, że Akrapa już bym nie kupił. Zwykłe tandetne badziewie. Już wolałbym kupić jakiegoś Microna albo Scorpiona, poziom wykonania równie wysoki a cena nieporównywalnie niższa.

Mam Akrapa i chwalę, na nic innego bym nie zamienił. Głęboki bas na niskich obrotach, konkretny ryk i przy schodzeniu z obrotów strzały. Czego chcieć więcej :icon_mrgreen:

Ceny jakie są takie są, takie hobby :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że akrapy schodzą najładniej z obrotów, więc zapytałem do czego porównywałeś. Być może ktoś będzie chciał kupić taki wydech i oczekuje porównania.

Dlatego grzecznie i kulturalnie zapytuje.

Nie jeździłem na innych wydechach więc nie mam porównania, tak z obserwacji. Po prostu mogę z całego serca polecić Akrapa, ta muzyka wprawia w dobry nastrój :crossy:

Edytowane przez Motomaniac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Twoim szczęściem.

Ale zalecam posłuchanie innych markowych wydechów, bo możesz być zawiedziony swoim.

Pozdrawiam.

Nie zaprzeczę, są konkurencyjne markowe wydechy których dźwięk również powodują gęsią skórkę a panienki na ulicach się uśmiechają :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój to nic nie strzelał z obrotów :( Popsuty był?

 

Głęboki bas, fakt, był, ryk bez porównania cichszy (komin otwarty bez homo)w stosunku do Yoshi, Micron'a i Arrow'a (otwartych) - bo do tego mogłem porównać.

 

Tym kominem spełniłem swoje marzenia o posiadaniu Akrapa. Zapłaciłem dwa tysiące złotych. Rozczarowałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój to nic nie strzelał z obrotów :( Popsuty był?

 

Głęboki bas, fakt, był, ryk bez porównania cichszy (komin otwarty bez homo)w stosunku do Yoshi, Micron'a i Arrow'a (otwartych) - bo do tego mogłem porównać.

 

Tym kominem spełniłem swoje marzenia o posiadaniu Akrapa. Zapłaciłem dwa tysiące złotych. Rozczarowałem się.

Podejrzane, pewnie trochę i zależy od moto. Ale porządny tłumik Akrapa, nie Megaphone czyli takie mniejsze końcówki powinien być głośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzane, pewnie trochę i zależy od moto. Ale porządny tłumik Akrapa, nie Megaphone czyli takie mniejsze końcówki powinien być głośny.

 

A to była zwykła 954 ze zwykłym, prostym, otwartym Akrapem więc powinna być domniemam głośna. Był głośny, ale najcichszy z całej trójki. O wykończeniu już nie wspominając ;)

 

Kumpel w 636 06 też zapodał Akrapa, miał już tabliczkę (nie naklejkę), która pod koniec kadencji ery 636 też zaczęła puszczać (odpadać)... A może to ja jestem przewrażliwiony? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...